Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ja chcialbym tryplet
0
Jak sie ciesza jakby to byl juz awans xd
1
awans przy takim wyniku juz jest hahaha to pojechal
0
na camp nou i tak dostana manite
6
orgazm komentatora
13
Vermalen wkurw wiedz ze cos sie dzieje
0
Dlatego nie ma co porownywac duetu cavani-neymar z duetem Suarez-Messi jak tam graja same ogory
10
pieski madryckie atakuja
0
A co sedziowe za darmo pracowali w tamtym sezonie?
0
To byl faul taktyczny xD Gosc dostal za to druga zolta kartke hah
1
Niesamowite sa te drugie polowy Barcelony
1
Pozycja dla Coutinho
0
Vermalen odzyl u Valverde
0
Suarez !
0
Hahah Roberto
0
Nom
0
Messi zobaczywszy gomesa zrezygnowal z wrzutki
5
Czyli czekac dopiero na 60 min na zmiane -.-
1
Zamiast dac ogrywac sie Aleni to wystawia to drewno gomesa
8
ale ten gomes mnie irytuje co ma pilke to strata albo podanie do tylu zero pozytku
0
druga polowa autobus
0
samego siebie
0
czysto rakitic ale slepak odgwizdal faul
1
sociedad nie bedzie grac tak caly mecz
0
graja prawa strona bo tam jest gomes xd
0
co on odgwizdal ? ;o
0
anoeta ........
0
gomes w swoim stylu
5
real wygral 2x LM z rzedu teraz celuja w LE
1
Barca wygrala rok temu 1:0 na anoeta po golu neymara. Tylko ze to bylo w PK.