1

A ja chcialbym tryplet

0

Jak sie ciesza jakby to byl juz awans xd

1

awans przy takim wyniku juz jest hahaha to pojechal

0

na camp nou i tak dostana manite

6

orgazm komentatora

13

Vermalen wkurw wiedz ze cos sie dzieje

0

Dlatego nie ma co porownywac duetu cavani-neymar z duetem Suarez-Messi jak tam graja same ogory

10

pieski madryckie atakuja

0

A co sedziowe za darmo pracowali w tamtym sezonie?

0

To byl faul taktyczny xD Gosc dostal za to druga zolta kartke hah

1

Niesamowite sa te drugie polowy Barcelony

1

Pozycja dla Coutinho

0

Vermalen odzyl u Valverde

0

Suarez !

0

Hahah Roberto

0

Nom

0

Messi zobaczywszy gomesa zrezygnowal z wrzutki

5

Czyli czekac dopiero na 60 min na zmiane -.-

1

Zamiast dac ogrywac sie Aleni to wystawia to drewno gomesa

8

ale ten gomes mnie irytuje co ma pilke to strata albo podanie do tylu zero pozytku

0

druga polowa autobus

0

samego siebie

0

czysto rakitic ale slepak odgwizdal faul

1

sociedad nie bedzie grac tak caly mecz

0

graja prawa strona bo tam jest gomes xd

0

co on odgwizdal ? ;o

0

anoeta ........

0

gomes w swoim stylu

5

real wygral 2x LM z rzedu teraz celuja w LE

1

Barca wygrala rok temu 1:0 na anoeta po golu neymara. Tylko ze to bylo w PK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?