La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

Prezydent UEFA Aleksander Ceferin jest gorącym zwolennikiem skrócenia czasu trwania letniego okienka transferowego.

,,Przez długi czas pojawia się wiele niepewności, dlatego chciałbym podkreślić, że letnie okienko transferowe może jest za długie, więc ja będę popierał jego skrócenie "- powiedział Ceferin w rozmowie z brytyjskim The Times.

ASInfo

Skrócenie da coś nowego ? Moim zdaniem jak ktos będzie chciał przejść w zimowym okienku do innego klubu to będzie sie trzymał daty zakończenia okienka i klub sprzedający jak i kupujący będzie bardziej konkretny w rozmowach bo czas ich będzie gonił.

konto usunięte

0

@samueleto Dla mnie może być, zobacz jak się uwijali w ostatnim dniu okienka, a i nerwów szczędzą przez 2 miesiące.

0

@samueleto Lepiej niech sie zajmie finansowym fair play

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?