2

Wie ktos czy Szczesny jest na zgrupowaniu w usa z juve?

2

I co z tego jak przegrali 6:1 i odpadli

0

Od Monaco 4:0 gdzie? kiedy? hah

0

Lima ma przyjsc w styczniu bo wtedy wygasnie mu kontrakt

0

Tymbardziej teraz gdy Monaco jest rozsprzedane to tylko P$G bedzie sie liczyc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak Ney powie ze zostanie w Barcy to na 100% zaraz pojawi sie znowu NeymarGate.

1

Ze kupili Neymara Seniora a nie Juniora he

1

Dla mnie Mbappe najbardziej pasowalby do arsenalu taki Thierry Henry v2

0

Powinni wproadzic jakis limit transferowy na pilkarzy np do 150mln. I wtedy niech pilkarz decyduje ktory klub chce wybrac. Bo niedlugo nikt nie bedzie mial szans konkurowac z szejkami i to ma byc fair play.

0

Niech sie okresli wreszcie a tu czekac uj wie na co. Trener tez nie moze dokladnej taktyki ustalic jak jest taki szum a co za tym idzie slabo przygotowany zespol.

2

Ja bym odrzucil bo wolabym grac w najlepszym klubie swiata z najlepszymi zawodnikami. A tych pieniedzy i tak bym nie przejadl.

1

I co z tych pieniedzy jak pozostanie mu gra w ogorkowej lidze

0

Ojczulek tam mąci tak to by Ney nigdzie sie nie ruszyl

0

Pff jak mogli fajny herb Juve wymienic na to cos

0

Lol jak sobie w PL poradzil to w lidze ogorkowej tym.bardziej

0

Tak Ney negocjuje z psg

0

Ja bym zostal chyba ze chodzi znowu o jakies neymargate w tle

0

Ale w styczniu ma przyjsc Lucas Lima

0

Staral sie przekonac? Czyli cos jest na rzeczy

0

to przez tych arabow ceny sa takie chore

0

Katarczycy beda mieli dylemat albo Ney albo isis

0

Przez ten zarzad Barcy. Wczesniej wiekszosc pilkarzy byla pozyskiwana ze szkolki.

0

Moglby poczekac przeciez w styczniu przychodzi jego ziomek Lima

0

Zobaczycie ze jak odejdzie Ney to znikna te wszystkie sprawy neymargate wobec niego.

2

Przedluzy kontrakt z klauzula 100mln ojro i go wyciagamy xd

0

Ney idzie do psg a za rok perez sklada oferte za niego i ekstra premie dla ojca aby ten przeszedl do realu. I to by bylo na tyle z jego milosci do Barcy.

1

Bedzie frajerem.jak sie rzuci na arabskie srebrniki. Ale by bylo gdyby ney przeszedl do psg i dostali srogi wpiernicz od Barcy w LM.

1

80 mln za rezerwowego morate poj. ich. Prawie tyle co Lewandowski i Suarez

2

Ja mysle ze to bardziej jego ojciec jest pazerny na kase niz sam Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?