Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wie ktos czy Szczesny jest na zgrupowaniu w usa z juve?
2
I co z tego jak przegrali 6:1 i odpadli
0
Od Monaco 4:0 gdzie? kiedy? hah
0
Lima ma przyjsc w styczniu bo wtedy wygasnie mu kontrakt
0
Tymbardziej teraz gdy Monaco jest rozsprzedane to tylko P$G bedzie sie liczyc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak Ney powie ze zostanie w Barcy to na 100% zaraz pojawi sie znowu NeymarGate.
1
Ze kupili Neymara Seniora a nie Juniora he
1
Dla mnie Mbappe najbardziej pasowalby do arsenalu taki Thierry Henry v2
0
Powinni wproadzic jakis limit transferowy na pilkarzy np do 150mln. I wtedy niech pilkarz decyduje ktory klub chce wybrac. Bo niedlugo nikt nie bedzie mial szans konkurowac z szejkami i to ma byc fair play.
0
Niech sie okresli wreszcie a tu czekac uj wie na co. Trener tez nie moze dokladnej taktyki ustalic jak jest taki szum a co za tym idzie slabo przygotowany zespol.
2
Ja bym odrzucil bo wolabym grac w najlepszym klubie swiata z najlepszymi zawodnikami. A tych pieniedzy i tak bym nie przejadl.
1
I co z tych pieniedzy jak pozostanie mu gra w ogorkowej lidze
0
Ojczulek tam mąci tak to by Ney nigdzie sie nie ruszyl
0
Pff jak mogli fajny herb Juve wymienic na to cos
0
Lol jak sobie w PL poradzil to w lidze ogorkowej tym.bardziej
0
Tak Ney negocjuje z psg
0
Ja bym zostal chyba ze chodzi znowu o jakies neymargate w tle
0
Ale w styczniu ma przyjsc Lucas Lima
0
Staral sie przekonac? Czyli cos jest na rzeczy
0
to przez tych arabow ceny sa takie chore
0
Katarczycy beda mieli dylemat albo Ney albo isis
0
Przez ten zarzad Barcy. Wczesniej wiekszosc pilkarzy byla pozyskiwana ze szkolki.
0
Moglby poczekac przeciez w styczniu przychodzi jego ziomek Lima
0
Zobaczycie ze jak odejdzie Ney to znikna te wszystkie sprawy neymargate wobec niego.
2
Przedluzy kontrakt z klauzula 100mln ojro i go wyciagamy xd
0
Ney idzie do psg a za rok perez sklada oferte za niego i ekstra premie dla ojca aby ten przeszedl do realu. I to by bylo na tyle z jego milosci do Barcy.
1
Bedzie frajerem.jak sie rzuci na arabskie srebrniki. Ale by bylo gdyby ney przeszedl do psg i dostali srogi wpiernicz od Barcy w LM.
1
80 mln za rezerwowego morate poj. ich. Prawie tyle co Lewandowski i Suarez
2
Ja mysle ze to bardziej jego ojciec jest pazerny na kase niz sam Neymar