0

Solorz jest lasy na kase skoro wygrali przetarg to musieli dac niezla oferte wiec musi sie ona zwrocic z zyskiem.

4

Czyli zakoduja i wprowadza ppv

15

Bo zdobyl mistrza dla realu

23

Przeczytalem Leo uff.

0

I to byly normalne ceny a nie to co teraz jest

7

Jeszcze niech sciagna freda na atak

0

Marco ma poukladane w glowie i woli cos osiagnac niz siedziec w marnym klubie bo tylko dobrze placa.

0

I ten fartowny strzal sancheza z nami

0

Bo jak byly sukcesy to nikt nie myslal o transferach

0

Dramatem bedzie jak to okaze sie prawda

0

29 letni pomocnik po co on

1

Akurat ibry to napewno nie he

1

To as pojechal o Iniescie hah

0

Nie wierze ze tyle dadza

0

" Jestem zadowolony z mojego etapu w Milanie, byłem tam szczęśliwy, a tego właśnie chciałem." a tu przyszla taka Barca i go zabiera

0

ladnie wsadzil

0

To jest crack zamiast Veriattiego xd

0

I co jeszcze ha ha

0

Vidal w obronie jest slaby

1

Szczegolnie denis powinien dostac wiecej szansy gomes mial go duzo w porownaniu do denisa

0

szczerba przeprowadza wywiad ?

0

moze byc jozek mlynarski hy hy

0

hajto dal zagwozdke

0

abc pilki ....

1

Hajto zaraz wyjdzie z siebie bo niechca go sluchac pilkarze

2

nikt mu nie powiedzial ...

8

Hajto powinnien przez megafon komentowac zeby pilkarze to uslyszeli

1

to nie sa zapasy hhah

0

po co ten kurek wszedl -.-

11

typowy seba na bramce slowakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?