Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Solorz jest lasy na kase skoro wygrali przetarg to musieli dac niezla oferte wiec musi sie ona zwrocic z zyskiem.
4
Czyli zakoduja i wprowadza ppv
15
Bo zdobyl mistrza dla realu
23
Przeczytalem Leo uff.
0
I to byly normalne ceny a nie to co teraz jest
7
Jeszcze niech sciagna freda na atak
0
Marco ma poukladane w glowie i woli cos osiagnac niz siedziec w marnym klubie bo tylko dobrze placa.
0
I ten fartowny strzal sancheza z nami
0
Bo jak byly sukcesy to nikt nie myslal o transferach
0
Dramatem bedzie jak to okaze sie prawda
0
29 letni pomocnik po co on
1
Akurat ibry to napewno nie he
1
To as pojechal o Iniescie hah
0
Nie wierze ze tyle dadza
0
" Jestem zadowolony z mojego etapu w Milanie, byłem tam szczęśliwy, a tego właśnie chciałem." a tu przyszla taka Barca i go zabiera
0
ladnie wsadzil
0
To jest crack zamiast Veriattiego xd
0
I co jeszcze ha ha
0
Vidal w obronie jest slaby
1
Szczegolnie denis powinien dostac wiecej szansy gomes mial go duzo w porownaniu do denisa
0
szczerba przeprowadza wywiad ?
0
moze byc jozek mlynarski hy hy
0
hajto dal zagwozdke
0
abc pilki ....
1
Hajto zaraz wyjdzie z siebie bo niechca go sluchac pilkarze
2
nikt mu nie powiedzial ...
8
Hajto powinnien przez megafon komentowac zeby pilkarze to uslyszeli
1
to nie sa zapasy hhah
0
po co ten kurek wszedl -.-
11
typowy seba na bramce slowakow