0

Gomes najbardziej pasuje do podawania do tylu

2

Jego pierwszym powaznym egzaminem bedzie dwumecz superpucharu hiszpanii z realem

0

niezle mankowski

0

mocny ten kowalczyk

0

popek hhaha

2

Messi sie zasmial: czyli mam wlaczyc kolejny bieg ? OK!

0

akurat on musial strzelic lol

0

kur.a

0

Dobrze ze sie juz sezon konczy

0

goooooooooooooooool

0

omg juz gomes na poczatku meczu ...

0

Jak monchi chce go sprowadzic do romy to cos jest w tym zawodniku.

18

Licze na superpuchar europy Juve - MU

1

heh co za szpital w MU

0

Kiedys szpaler robili ale przez 5 lat odechcialo im sie

0

Bardziej cieszyl sie przezes malagi niz perez

3

„katalońskie gów... nawet nie powąchają mistrzowskiego tytułu” - prezes malagi. I oni mieli wygrac z realem ta jasne by bylo po pensji dla pilkarzy.

0

aha malaga dostala 1 mln euro bo isco zdobyl mistrza hiszpanii

0

prezes malagi smial sie od ucha do ucha

1

michel niech idzie swietowac wraz z preziem malagi jaki zadowolony

1

niech sie ciesza po 5 latach posuchy hah

0

Mam nadzieje ze nowy trener tak zrobi

1

hah szkoda ze spalony ale by byla brama Messiego

0

perez przelewa wlasnie kase przez telefon hah

0

bo real ma pewne mistrzostwo

0

wszedl paco i 2 bramki wpadly

0

co sie dzieje do ch.a nawet karnego nie moga strzelic

0

piekne pozegnanie Luczo z Barca

0

Messi ?????? rly ??

0

z taka gra to i PK przegramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?