0

abc pilki ....

1

Hajto zaraz wyjdzie z siebie bo niechca go sluchac pilkarze

2

nikt mu nie powiedzial ...

8

Hajto powinnien przez megafon komentowac zeby pilkarze to uslyszeli

1

to nie sa zapasy hhah

0

po co ten kurek wszedl -.-

11

typowy seba na bramce slowakow

0

ale symulka ha ha

0

pfff obronca sie polozyl hah

1

Akurat Milikowi przydaloby sie ogranie po kontuzji

0

Ale juz jest cos na rzeczy ...

0

Fajnie by bylo go zobaczyc znow na Camp Nou

0

Priorytetem jest PO i ofensywny pomocnik

0

Jak chce to niech siedzi w tym milanie niz sciagac go na sile

0

Na to wyglada ze.chcialby grac w Barcelonie ale nie otrzymal zadnej oferty

0

perez bedzie tam panowal dozywotnio

0

Tylko ze on mowil tylko o ronaldo

18

Żewłakow: Żyjemy w erze Cristiano Ronaldo xD

0

Cr juz pokazal probke trenerska w finale ME

0

Teraz wystarczy zagrac 2-3 mecze zeby zgarnac ZP

0

Chodzi o caloksztalt bo jakims dziwnym trafem tylko oni nie chca powtorek wideo

0

Ciekawe czy real teraz poprze system var po obronie lm

0

Jak to sie mowi: szczesciu trzeba pomoc

1

Kogo to obchodzi . Pomyliles strone z notatnikiem.

0

Raczej nie wykruje sie na superpuchar hiszpanii

2

W nastepnym sezonie przydaloby sie zrobic szpaler sedziom

0

To powinienes zmienic avatar i strone

5

Hahaha zolta i czerwona jprl ZA CO !!!!???!!

0

Messi juz mowil ze chce wygrac wszystko w nastepnym sezonie

0

Schodzi piesek realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?