Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
abc pilki ....
1
Hajto zaraz wyjdzie z siebie bo niechca go sluchac pilkarze
2
nikt mu nie powiedzial ...
8
Hajto powinnien przez megafon komentowac zeby pilkarze to uslyszeli
1
to nie sa zapasy hhah
0
po co ten kurek wszedl -.-
11
typowy seba na bramce slowakow
0
ale symulka ha ha
0
pfff obronca sie polozyl hah
1
Akurat Milikowi przydaloby sie ogranie po kontuzji
0
Ale juz jest cos na rzeczy ...
0
Fajnie by bylo go zobaczyc znow na Camp Nou
0
Priorytetem jest PO i ofensywny pomocnik
0
Jak chce to niech siedzi w tym milanie niz sciagac go na sile
0
Na to wyglada ze.chcialby grac w Barcelonie ale nie otrzymal zadnej oferty
0
perez bedzie tam panowal dozywotnio
0
Tylko ze on mowil tylko o ronaldo
18
Żewłakow: Żyjemy w erze Cristiano Ronaldo xD
0
Cr juz pokazal probke trenerska w finale ME
0
Teraz wystarczy zagrac 2-3 mecze zeby zgarnac ZP
0
Chodzi o caloksztalt bo jakims dziwnym trafem tylko oni nie chca powtorek wideo
0
Ciekawe czy real teraz poprze system var po obronie lm
0
Jak to sie mowi: szczesciu trzeba pomoc
1
Kogo to obchodzi . Pomyliles strone z notatnikiem.
0
Raczej nie wykruje sie na superpuchar hiszpanii
2
W nastepnym sezonie przydaloby sie zrobic szpaler sedziom
0
To powinienes zmienic avatar i strone
5
Hahaha zolta i czerwona jprl ZA CO !!!!???!!
0
Messi juz mowil ze chce wygrac wszystko w nastepnym sezonie
0
Schodzi piesek realu