Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie jest kurła atak pozycyjny
0
Ale cisna ta strona gdzie nie ma nominalnego obroncy
0
To david villa na trybunach ? ;o
0
Bo Bayern ma teraz slaby sklad.
0
Bo Lewandowski to juz sobie wyrobil marke a Milik jeszcze nic nie osiagnal indywidualnie
1
Podbieg jak u Lewandowskiego
3
Xavi może nadrobić zdobywając nagrodę za najlepszego trenera
0
Kępa była
0
Hartuje sie
0
Heh Messi jak sie z nimi bawi
1
I bez kariusa xd
0
Spoko Hanka trzyma wszystko na pulsie
1
A za Luczo :
Gomes 2.652 min
Denis 1.788 min
2
W przeciwienstwie do gomesa to dostawal za malo minut
1
Paradoksalnie lepiej nam sie gra z lepszymi rywalami niz ze slabszymi.
0
Z Barcelona i tak zagraja na 110%
0
„Trzy razy z rzędu wygraliśmy Ligę Mistrzów z szacunkiem, pokorą i solidarnością” z szacunkiem i pokora do kogo bo napewno nie do przeciwnikow.
9
Tak by bylo najlepiej ale pewnie ter stegen znowu walnie focha jak bylo z claudio bravo
3
440 mln zł beda kosztowac prawa do ogladania tej kopaniny ? To kpina jakas.
8
Lol chyba jest roznica wyjazd z wychowawcami/trenerami gdzie rodzice ich znaja a integracja z jakimis ciapakami.
2
Ale Milik to spartaczyl :o
1
Cos w stylu ,, deb.lu grasz w Barcelonie ogarnij sie"
0
Cilessen jest prze kozak
1
Munir to padaka jakas
32
Vermalen to kozak jak nie jest kontuzjowany
1
Cilessen powinien grac narazie w podstawie bo jest w lepszej formie
0
Sline zul
7
Dobrze ze tam byl Semedo a nie Roberto bo by ten Rose go objechal jak dzieciaka
1
Dembele jak dostaje te kary to zaczyna grac wreszcie jak na niego przystalo heh
3
Ale turbo xd