0

Gdzie jest kurła atak pozycyjny

0

Ale cisna ta strona gdzie nie ma nominalnego obroncy

0

To david villa na trybunach ? ;o

0

Bo Bayern ma teraz slaby sklad.

0

Bo Lewandowski to juz sobie wyrobil marke a Milik jeszcze nic nie osiagnal indywidualnie

1

Podbieg jak u Lewandowskiego

3

Xavi może nadrobić zdobywając nagrodę za najlepszego trenera

0

Kępa była

0

Hartuje sie

0

Heh Messi jak sie z nimi bawi

1

I bez kariusa xd

0

Spoko Hanka trzyma wszystko na pulsie

1

A za Luczo :
Gomes 2.652 min
Denis 1.788 min

2

W przeciwienstwie do gomesa to dostawal za malo minut

1

Paradoksalnie lepiej nam sie gra z lepszymi rywalami niz ze slabszymi.

0

Z Barcelona i tak zagraja na 110%

0

„Trzy razy z rzędu wygraliśmy Ligę Mistrzów z szacunkiem, pokorą i solidarnością” z szacunkiem i pokora do kogo bo napewno nie do przeciwnikow.

9

Tak by bylo najlepiej ale pewnie ter stegen znowu walnie focha jak bylo z claudio bravo

3

440 mln zł beda kosztowac prawa do ogladania tej kopaniny ? To kpina jakas.

8

Lol chyba jest roznica wyjazd z wychowawcami/trenerami gdzie rodzice ich znaja a integracja z jakimis ciapakami.

2

Ale Milik to spartaczyl :o

1

Cos w stylu ,, deb.lu grasz w Barcelonie ogarnij sie"

0

Cilessen jest prze kozak

1

Munir to padaka jakas

32

Vermalen to kozak jak nie jest kontuzjowany

1

Cilessen powinien grac narazie w podstawie bo jest w lepszej formie

0

Sline zul

7

Dobrze ze tam byl Semedo a nie Roberto bo by ten Rose go objechal jak dzieciaka

1

Dembele jak dostaje te kary to zaczyna grac wreszcie jak na niego przystalo heh

3

Ale turbo xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?