0

Powinni go odpuscic po co sie tak plaszczyc przed gosciem jakby byl nie wiadomo kim. Niech idzie do tego ogorkowego psg skoro nie chce grac w najwiekszym zespole na swiecie.

0

To sie nagral

0

Mam nadzieje ze rabiot nie przejdzie do Barcy

6

Bol tylka po stracie pracy w tvp nie ma konca

0

Ładnie zaskoczyli

0

I bardzo dobrze nie wyobrażałem go sobie w koszulce Barcy

0

Ale frajersko stracona bramka

0

I dobrze jego miejsce jest w madrycie

0

Syn marzy o grze na Camp Nou ale jednak wybierze pewnie p$g

0

Odpuścić tego de Jonga chce gnić w tym psg to niech gnije

0

Wycięli tuska co tera bedzie

18

Mogli jeszcze strzałkę dać na chumiego żeby było lepiej widac

0

Beka z typa jak choragiewka kto da wincyj !

0

A potem jeszcze do sw mikolaja

2

Suarezy w formie strzeleckiej

6

Kępa była....

0

OMG mógł podać to do dembele

13

Suareza wpuszczać przy takim wyniku xd

0

Po przegranym meczu napewno nie odpuszcza

0

Hahaha co za bramki dembele

0

Ale niestety to juz nie te czasy teraz liczy sie tylko hajs.

1

Ale mecz co się tam odwala

0

Łatwa kasa bez dużego wysiłku

0

I granie w zajeb..tej lidze w której na pewno się rozwinie.

0

Przekonał go zapewne projekt sportowy p$g

1

Bo zgłosił się największy klub na świecie

0

Owszem potrzeba zmiennika ale jakiegos doswiadczonego ktoremu nie bedzie przeszkadzac ze siedzi na lawie.

0

Mam nadzieje ze po tym meczu sie odblokuje

0

Poki gra Suarez bez sensu jest kupowanie mlodego napastnika ktory i tak bedzie siedzial na lawie.

0

Ah te podania dembele -_-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?