0

Kurtula xdd.

0

Ale szansę zmarnowali.

10

Tam faul był

0

Ajax na razie nieźle się prezentuje

1

Jak przeciwnicy stoja i sie patrza to klepia.

0

Wjezdzaja jak w maslo

0

Slabe ten united nie poradzic sobie z oslabionym psg u siebie

0

Jprdl

0

Po co ta zmiana jak koniec polowy juz

0

Przeciez to bylo wiadome ale nie ktorzy sie tak podniecali bo polsat wykupil lm

0

Messi mialby pole do popisu

2

Messi mial by z kim poklepac na prawej stronie

0

Sypia sie kartki

0

Pewnie jeszcze zna sklad psg z sezonu 97/98

0

Imponujace te przysiespieszenie mbappe

2

Ten Marqiunios wyglada jak syn szejkera z psg

0

Dani tak trzymac

2

Go Go United !!

0

Z betisem grali Arthur Busquets i Rakitic

1

Alves na skrzydle :o

36

Robben tez jest przewidywalny a i tak strzela bramki

0

1. Real
2. Barcelona

5:1

1

To samo mozna powiedziec o manchesterze $ity

0

I wszyscy nagle stana sie kibicami realu

0

Widocznie w madrycie to najwiekszy problem

3

Mam nadzieje ze zatanczy tak znowu po zakonczeniu sezonu

1

Pewnie ze bedzie mial wieksza szanse na gre skoro w polowie sezonu zdobeda juz mistrzostwo kraju

0

Czyli Boateng nie zostanie dluzej z nami

0

Pewnie dlatego bo kosztował dużo kasy

3

Athletic zjadlo taktycznie Barce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?