0

Valverde by to ssczelil

0

Jego myśl szkoleniowa jest na poziomie Bilbao gdzie gra na jednym froncie

0

Coutnho hahaha.

0

Przecież taki Ajax by nas rozklepal

0

Takie coś nawet nie weszło omg

1

Ostatnio jak wygrywaliśmy LM było tridente dziś jest tylko Messi

1

Semedo kot

0

Neymarem to on nigdy nie będzie

0

Z taką grą nie ma szans na wygranie LM

0

Lyon jest słaby już takie drużyny z dołu tabeli ligi hiszpańskiej lepiej graja

0

Jprdl co ten suarez

3

To już pograne w LM z taką formą napastnika

0

Gdzie kurw ta Barca z posiadaniem piłki

0

Tu jest tyle miejsca że aż szok że nadal 0-0

0

Co ten Lyon klepie aż wstyd

1

Pewnie zaatakowali by maczeta

0

A jakie Suarez ma umiejętności techniczne po za biegiem na pale a nóż się uda zalozyc siatke

0

Tytuł marki do zdjęcia powinien brzmieć : Posmarowane.

0

Alez bym go sobie obejrzal w Barcelonie

1

Co oni dzisiaj zagrali to jakiś dramat

1

To jest ta taktyka valverde

0

Hahaha wyjął masip

0

Gdyby nie Messi to by tu padaka była

4

Pewnie Valverde liczy na spacerek z Lyonem żeby się nie zdziwił

0

Hehe to też :>

0

Wchodź rakitic na dobicie rywala

0

Piątek w tym meczu by już miał hattricka

0

Z taką skutecznością nie ma co szukać w LM

0

???

0

Mecz bez rakitca mecz stracony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?