Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valverde by to ssczelil
0
Jego myśl szkoleniowa jest na poziomie Bilbao gdzie gra na jednym froncie
0
Coutnho hahaha.
0
Przecież taki Ajax by nas rozklepal
0
Takie coś nawet nie weszło omg
1
Ostatnio jak wygrywaliśmy LM było tridente dziś jest tylko Messi
1
Semedo kot
0
Neymarem to on nigdy nie będzie
0
Z taką grą nie ma szans na wygranie LM
0
Lyon jest słaby już takie drużyny z dołu tabeli ligi hiszpańskiej lepiej graja
0
Jprdl co ten suarez
3
To już pograne w LM z taką formą napastnika
0
Gdzie kurw ta Barca z posiadaniem piłki
0
Tu jest tyle miejsca że aż szok że nadal 0-0
0
Co ten Lyon klepie aż wstyd
1
Pewnie zaatakowali by maczeta
0
A jakie Suarez ma umiejętności techniczne po za biegiem na pale a nóż się uda zalozyc siatke
0
Tytuł marki do zdjęcia powinien brzmieć : Posmarowane.
0
Alez bym go sobie obejrzal w Barcelonie
1
Co oni dzisiaj zagrali to jakiś dramat
1
To jest ta taktyka valverde
0
Hahaha wyjął masip
0
Gdyby nie Messi to by tu padaka była
4
Pewnie Valverde liczy na spacerek z Lyonem żeby się nie zdziwił
0
Hehe to też :>
0
Wchodź rakitic na dobicie rywala
0
Piątek w tym meczu by już miał hattricka
0
Z taką skutecznością nie ma co szukać w LM
0
???
0
Mecz bez rakitca mecz stracony