Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to faul a ten pajac jeszcze daje kartkę dla Messiego
0
Messi jaki wkurw xd.
0
Kto ?? :0.
1
Suarez Boateng 1-1
0
Boateng xD
5
Wreszcie Boateng będzie miał okazję zagrać z Messim
0
I przede wszystkim jego klon Arthur
2
Jeszcze się okaże że wszystko przegramy w tym sezonie a trenejro tak zostanie
2
Bo jest Rakitic i musi grac w kazdym meczu
0
Ramos za swoją grę fair Play
0
O De Ligta trzeba powalczyć niezły jest
1
Pewne Marciniak listwę odłączył
0
Chłop już taki pewny awansu że się wykartkowal
19
Asensio sam pokazał że mecz był posmarowany
3
Biała strefa się cieszy bo kolejny mecz wydrukowany
0
Lider bundesligi huehue
0
Wchodzi makaroniarz
13
Haha de ligt rzuca viniciusem jak workiem ziemniakow
0
Benzema zszedł i stracili gola. Przypadek? Nie sądzę
1
Zaraz Marciniak coś znajdzie na varze spokojnie
2
Ten regulion sygnalizował kontuzje a teraz biega jak motorek
2
Ale sędziowie ci sami
0
Normalnie szacun tak grają że szok
0
Taki typowy cwaniaczek
1
Najlepsza 9 tka swiata !!
0
Pan symulka się rozgrzewa
0
A Ajax na gole.
0
Po co lepiej UEFA fichado !
3
Tam siedzi ten pajac Marciniak na varze fan realu
4
Buhhaha jaki tam spalony był ??