0

Jak to faul a ten pajac jeszcze daje kartkę dla Messiego

0

Messi jaki wkurw xd.

0

Kto ?? :0.

1

Suarez Boateng 1-1

0

Boateng xD

5

Wreszcie Boateng będzie miał okazję zagrać z Messim

0

I przede wszystkim jego klon Arthur

2

Jeszcze się okaże że wszystko przegramy w tym sezonie a trenejro tak zostanie

2

Bo jest Rakitic i musi grac w kazdym meczu

0

Ramos za swoją grę fair Play

0

O De Ligta trzeba powalczyć niezły jest

1

Pewne Marciniak listwę odłączył

0

Chłop już taki pewny awansu że się wykartkowal

19

Asensio sam pokazał że mecz był posmarowany

3

Biała strefa się cieszy bo kolejny mecz wydrukowany

0

Lider bundesligi huehue

0

Wchodzi makaroniarz

13

Haha de ligt rzuca viniciusem jak workiem ziemniakow

0

Benzema zszedł i stracili gola. Przypadek? Nie sądzę

1

Zaraz Marciniak coś znajdzie na varze spokojnie

2

Ten regulion sygnalizował kontuzje a teraz biega jak motorek

2

Ale sędziowie ci sami

0

Normalnie szacun tak grają że szok

0

Taki typowy cwaniaczek

1

Najlepsza 9 tka swiata !!

0

Pan symulka się rozgrzewa

0

A Ajax na gole.

0

Po co lepiej UEFA fichado !

3

Tam siedzi ten pajac Marciniak na varze fan realu

4

Buhhaha jaki tam spalony był ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?