11

Tylko nie Mathieu takie babole robil w presezonie ze szok. Wolalbym pare Umtiti Pique bo Masche nie moze zagrac i tak.

6

Ogniwo to on ma w zapalniczce

2

Szkoda ze Tello nie dostal szansy w presezonie. Mogliby sie pozbyc wreszcie tego douglasa darmozjada

1

Umtiti > Mathieu

0

Niech Luis strzela z wonego

0

Kur taka sampdoria nam strzela 2 gole

0

Arda na skrzydle lepiej sie prezentuje

0

Oo sprint ARdy

0

I tak wina Ardy bo odprowadzil ja wzrokiem :>

0

Powinien teraz Umtiti wejsc za Pique

1

Iniesta jaki opalony he

0

Oo linetty sie pokazal

0

Co z Bravo ???

0

Slabo z ta obrona w kazdym meczu narazie tracimy bramke

3

Piekna wrzutka Digne

0

cr7 znowu napyka bramek ogorkom i zostanie krolem LM

0

Gazprom jest sponsorem LM wiec wiadomo o co chodzi

1

Chca wyciagnac jeszcze wieciej kasy. A ta kasa znajduje sie w premier league

0

Niech ogrywa sie poki co w rezerwach

3

Jeszcze 2 powinna byc wolna

1

Xavi lubi to !

0

Szwagier.

2

Verma czuje sie jak ryba w wodzie

5

Mathieu na lawke niech ochlonie bo w preszonie robil babol za babolem

0

Pewnie ze nie udal im sie mecz raz na sto

0

No i bez Unaia Emerego

0

He he krol strzelcow LM : 5 bramek Szachtarowi, 6 bramek Malmoe, 2 bramki Romie i 3 Wolfsburgowi same potegi.

0

Warto bylo poczekac

0

Pewnie przez te nowe kosulki nie mieli zgrania

31

Towarzyski nie towarzyski wstyd dostac 4:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?