Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Tylko nie Mathieu takie babole robil w presezonie ze szok. Wolalbym pare Umtiti Pique bo Masche nie moze zagrac i tak.
6
Ogniwo to on ma w zapalniczce
2
Szkoda ze Tello nie dostal szansy w presezonie. Mogliby sie pozbyc wreszcie tego douglasa darmozjada
1
Umtiti > Mathieu
0
Niech Luis strzela z wonego
0
Kur taka sampdoria nam strzela 2 gole
0
Arda na skrzydle lepiej sie prezentuje
0
Oo sprint ARdy
0
I tak wina Ardy bo odprowadzil ja wzrokiem :>
0
Powinien teraz Umtiti wejsc za Pique
1
Iniesta jaki opalony he
0
Oo linetty sie pokazal
0
Co z Bravo ???
0
Slabo z ta obrona w kazdym meczu narazie tracimy bramke
3
Piekna wrzutka Digne
0
cr7 znowu napyka bramek ogorkom i zostanie krolem LM
0
Gazprom jest sponsorem LM wiec wiadomo o co chodzi
1
Chca wyciagnac jeszcze wieciej kasy. A ta kasa znajduje sie w premier league
0
Niech ogrywa sie poki co w rezerwach
3
Jeszcze 2 powinna byc wolna
1
Xavi lubi to !
0
Szwagier.
2
Verma czuje sie jak ryba w wodzie
5
Mathieu na lawke niech ochlonie bo w preszonie robil babol za babolem
0
Pewnie ze nie udal im sie mecz raz na sto
0
No i bez Unaia Emerego
0
He he krol strzelcow LM : 5 bramek Szachtarowi, 6 bramek Malmoe, 2 bramki Romie i 3 Wolfsburgowi same potegi.
0
Warto bylo poczekac
0
Pewnie przez te nowe kosulki nie mieli zgrania
31
Towarzyski nie towarzyski wstyd dostac 4:0