0

Yhy niestety

0

Ogolnie liga francuska jest slaba. W hiszpanskiej sie rozwijal bo gral z najlepszymi druzynami.

0

Szkoda Krychy w tym PSG sie marnuje tylko

0

Hehe dobre :>

2

Bo oni zagraja na 110% z Barca

0

He he 2:0 i bardzo dobrze to kara za to ze Milik na lawie siedzi

0

A ja sie ciesze ze Brazylia wygrala niz te farbowane lisy z wloch

0

Pewnie wiedza na stronce bialych

0

Gol z du.y

0

Wlasnie brakowalo tego w tamtym sezonie zeby Suarez strzelal tez wolne bo potrafi

0

Trener betisu az galy wywalil: co oni graja to kosmos hehe

0

Rakitic Oooo

0

Dokladnie:> I te wygrane pojedynki glowkowe, Masche to brakowalo ze wzgledu na wzrost.

1

Podoba mi sie ten spokoj Umtitiego

2

Poezja !!!!!!!!!!

1

Pieknie sie to oglada

0

O qwa jaka bomba Messiego

0

Faulowal ale bez przesady gosc wygladal jakby mu glowe urwalo

0

Komentarz usunięty

3

I co by siedzial na lawie i sie marnowal a tak gra w podstawowym skladzie swansea

0

Szkoda bo na zmiennika lepszy by byl bramkarz z ligi hiszpanskiej.

0

Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz braz

2

i koniec kur.a

1

Omg stracic 2 bramki w przewadze

0

Czyzby powtorka z finalu LM Vive ? he

3

10 min horroru

3

O qrwa dogrywka !!!!!!!

0

Qrw ten sundegard

2

Wyszomirski do Barcy zamiast Bravo :D

0

Gdyby nie Wyszomirski byloby juz po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?