0

A sedzia nic loooooooooool ?!

0

Czas zabiera nie cierpi

8

A takie gow.o to gwizdze

2

Grizman wrocil zeby sie wywrocic

0

I kartka kur.aa s

1

Ten sedzia wyglada jakby nie wiedzial co sie dzieje

0

Pique !!!!!!!!

6

Faul tam byl na Neymarze

0

Dobry strzal Neya trzeba tak probowac

1

Kurw..a 1-1 i bez Messiego

1

Wrocil masche

0

Kurde Messi c kontuzja

0

Rakieta !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jak grizman swietnie sie porusza wedlug komentatorow to jak porusza sie Messi ?

0

Bo wszyscy ogladaja

0

Gesto tam w polu karnym

3

real gral z kims lepszym i juz wypadaja blado

10

Zidane do sedziego: ale przelew doszedl co jest panowie

0

Hehe pewnie tak xD

4

Jak zidane klaszcze to wiedz ze cos sie dzieje

4

O 22 bedzie prawdziwy futbol

0

Juz gonzalez gonzalez sie o to postara

13

Doliczy 3 min ale beda grac do zlotego gola realu

11

Zidane zdejmuje benzeme bo slabo aktorzy

0

Beda chcieli strzelic szybko a potem autobus.

0

we 2 nie upilnowali

6

kur.a czy oni potrafia inaczej zdobuyc gola?

1

SLuszny reka ramosa

1

strzel to !!!

0

Ale ten real piach gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?