0

Brakuje tych magicznych podan Messiego

0

Kur.a mozna bylo zamknac mecz a tak trzeba gonic wynik

0

Musialo to wpasc takie glupie straty

0

ludogorets 1-0 z psg he

0

Bledy bledy ....

2

Ale brama Glika az szkoda ze sie marnuje w slabych klubach

1

Nie chcial widziec i nie widzial

0

Wygrali ze sportingiem, zremisowali z borussia to teraz przegraja z legia he he

1

Pupilek klatenberga sie przewrocil trzeba gwizdnac

0

Zaczyna sie drukowanie

0

Serio ronaldo to mistrz upadania

0

He he :)

0

Nie dziwo ze james nie gra cienki jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale babol navasa hah jaki on zajeb..ty

10

Ja ogladam Borussie nie real

1

Lal strzal w sam srodek

0

Blaszczykowski by to strzelil

0

ronaldo zadowolony bo to on strzelil i polecial sie podniecic pod lawke

0

benzema ha haha

0

Z realem moga cos ugrac

0

Narazie to oni maja sie ogrywac na 1-sklad przyjdzie czas

2

Rotacje tylko przy korzystnym wyniku

0

I to on powinien dostac zlota pilke

0

Jest juz schodzac z boiska bylo widac ze ma focha

1

Ale by byl foch gdyby zidane posadzil go na lawke z legia

0

Brawo Las Palmas !!

3

GOl w 96 dla realu

0

za co 4 min nie bylo tylu przerw

0

Gooooooooooooool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?