1

Babol roku hhaha lawka dla mlodego "nojera"

0

Co ter stegen odje.al !!!!!!!!!!!!

0

Wtf gomes

0

Suarez nie trafia w bramke to zly znak

0

Jak mozna rotowac skladem w takim meczu na wyjezdzie

0

Jaka symulka polozyl sie jak zobaczyl ze nie ma szans dojsc do pilki

0

Na Camp Nou Barca znow zrobi im manite

0

Powtorka z tamtego sezonu

1

Jaki wstyd !

0

Ja pierd... jeden gosc osmieszyl cala obrone

1

W tym roku skupiaja sie na PK

0

4 min

1

Zmarnowal sie w realu

0

Tak

5

Ronaldo: Morata musisz bardziej na glowke leciec

2

Wrzutka nr 154642165

0

Haha eibar co gra miazga

1

Ciekawe co musi sie dziac w szatni norwich ;s

3

Co sie odwalilo w meczu newcastle z norwich. Newcastle przegrywalo 2:3 do 94 min i strzelili w 2 min na 4:3.

5

Ale Neymar denerwujacy w tym meczu

0

Aj Busi mogl strzelac

1

Heh e Lucho :)

0

Najgorsze to ze wszyscy slabo

0

Wyrownany to bedzie w lizbonie

0

Jakis paraliz dostaja w ataku

2

Co tam sie dzieje w meczu celticu 3-2 ;o

0

Suarez jak nie trafia w swiatlo bramki na poczatku meczu to potem sie blokuje.

0

Tak gra druzyna ktora chce sie pokazac w europie a nie te lenie z legii

0

Gomes za Busquetsa

0

Po co mogl to przyjac alba jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?