Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal !!!!!!!!!!!!!!! Golasoo
0
Co oni obsrani przed tymi ogorasami z monaco
1
Chłop se biegnie i gol wtf
1
Ale zesrani grają
3
Zrewanżować się za puchar gampera
0
Eric na skrzydle ? Xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 już bez przesady z kim oni grali
1
Jprdle co odwalił gazaniga
2
Aj Girona blisko gola
0
Szkoda że city osłabiło girone mogliby coś ugrać w tej lm
1
@Lordzi bo gra niemiecki klub
0
@Derean on nie rozmawiał z ter stegenem tylko trenerem bramkarzy to tylko taka stop klatka
5
@Safrani gdzie są ekolodzy
0
@Stinger_ Barca Flicka ich wyjaśni
1
Męczennik złota piłka
0
Kurtula co wyciaga dziś
0
Nic nie bylo symulka
0
Za co niby karny haha
0
Znowu poprzeczka się odpala z realem
3
Real musi rozgrzewać penaltiego bo nic nie ugraja
0
@Arden Amerykanie już wiedzą gdzie zbudować kolejna bazę
0
@kuz ale co oni przeżywają przecież mają penalti
1
@Eto'o9 R10 lim musi odejść
3
tzreba sie zrewanzowac monaco za ten puchar gampera
0
Rekin co ugryzł
2
Xavi płacze jak ogląda że możemy grać tak ofensywnie
0
Nawet nie sprawdzali tego spalonego xd
0
Ale ta Girona słaba w porównaniu z tamtym sezonem a mają grać w LM nieźle tam szejki ich porobili
0
Top 3 strzelców w La Liga piłkarze Barcy
1
I to jest właśnie drużyna pod wodzą Flicka prowadzisz 2:0 i dalej cisniesz