0

Yamal !!!!!!!!!!!!!!! Golasoo

0

Co oni obsrani przed tymi ogorasami z monaco

1

Chłop se biegnie i gol wtf

1

Ale zesrani grają

3

Zrewanżować się za puchar gampera

0

Eric na skrzydle ? Xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 już bez przesady z kim oni grali

1

Jprdle co odwalił gazaniga

2

Aj Girona blisko gola

0

Szkoda że city osłabiło girone mogliby coś ugrać w tej lm

1

@Lordzi bo gra niemiecki klub

0

@Derean on nie rozmawiał z ter stegenem tylko trenerem bramkarzy to tylko taka stop klatka

5

@Safrani gdzie są ekolodzy

0

@Stinger_ Barca Flicka ich wyjaśni

1

Męczennik złota piłka

0

Kurtula co wyciaga dziś

0

Nic nie bylo symulka

0

Za co niby karny haha

0

Znowu poprzeczka się odpala z realem

3

Real musi rozgrzewać penaltiego bo nic nie ugraja

0

@Arden Amerykanie już wiedzą gdzie zbudować kolejna bazę

0

@kuz ale co oni przeżywają przecież mają penalti

1

@Eto'o9 R10 lim musi odejść

3

tzreba sie zrewanzowac monaco za ten puchar gampera

0

Rekin co ugryzł

2

Xavi płacze jak ogląda że możemy grać tak ofensywnie

0

Nawet nie sprawdzali tego spalonego xd

0

Ale ta Girona słaba w porównaniu z tamtym sezonem a mają grać w LM nieźle tam szejki ich porobili

0

Top 3 strzelców w La Liga piłkarze Barcy

1

I to jest właśnie drużyna pod wodzą Flicka prowadzisz 2:0 i dalej cisniesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?