0

@homeins to po co mu taka pensje dawali

0

@Leooo przecież szejker z psg jest w UEFA więc nic im nie zrobią

2

@D10SLEO to i aborcja najważniejsze tematy jakby w kraju nie było ważniejszych problemów

0

@Lucyfffer z jakiej racji za darmo

0

@aspr1me prędzej Torres będzie grał z tym napisem

0

@Uukasz_93 i chlop ze skrecona kostka dobrze bawi sie na ibizie

5

Alvarez znowu w cieniu poteznego norwega xd

0

Ale siatkę założył correa

1

@Lionel_Messi10 na varze jak zawsze spia

1

@Kgorecki2500 niech lapia pkt trzeba real zrzucic na 3 miejsce

1

przyjdzie na sezon potem laporta znowu bedzie wyganial z klubu bo pensja

1

zalosny klub oni mysla ze kazdy mecz beda wygrywac czy jak

1

Sorloth na 2-2 !!

1

@Lionel_Messi10 wszyscy Argentyńczycy na ławce

0

@Ronad10 madryciaki maja swoich szpiegow

0

@SkilledHydra16 pewnie to operacja żeby zarejestrować olmo

0

@Bogan potencjał to on ma ale jest zbyt leniwy

11

To już pozamiatane że wrócimy do zasady 1:1 dzięki Lopez

0

@parpe jakie spieniężenie co najwyżej wymiana za cancelo

1

@esem91 ten cały gepart romano uja tam wie

0

Kolejny po lenglecie i de jongu i pewnie niedługo to samo będzie z olmo

0

@Encore to samo city co nie chciało przedłużyć z nim kontraktu teraz nagle go potrzebują xd

3

@Comentateiro i pewnie ten cały balast wynagrodzenia przejmie olmo

0

@Gaz Laporta laportą ale przy bartomeu już byśmy byli bankrutem

11

Ten deco to się nadaje do tarcia chrzanu tyle kasy wtopić. Chłop jest tam tylko za nazwisko.

0

@Faro to na pewno decyzja Laporty a nie Flicka

1

Czyli na to wygląda że polityka tranferową przez laporte jest ściąganie zawodnika i obiecanie mu wzrostu pensji wraz z każdym sezonem. Po czym po sezonie wypycha zawodnika z klubu żeby zaoszczędzić na pensji. Niedługo nikt tu nie będzie chciał przyjsc z takim cyrkiem.

0

@T^L gundogan ma honor widzi że klub go wypycha to sam chce odejść a ten pasożyt nie dość że nie podchodzi profesjonalnie do rekonwalescencji to doi klub jak może

13

zamiast się pozbyć holownika de Jonga to pozbywają się najlepszego pomocnika

2

@Sapos93 nie chciał odejść to klub go wypycha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?