Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@homeins to po co mu taka pensje dawali
0
@Leooo przecież szejker z psg jest w UEFA więc nic im nie zrobią
2
@D10SLEO to i aborcja najważniejsze tematy jakby w kraju nie było ważniejszych problemów
0
@Lucyfffer z jakiej racji za darmo
0
@aspr1me prędzej Torres będzie grał z tym napisem
0
@Uukasz_93 i chlop ze skrecona kostka dobrze bawi sie na ibizie
5
Alvarez znowu w cieniu poteznego norwega xd
0
Ale siatkę założył correa
1
@Lionel_Messi10 na varze jak zawsze spia
1
@Kgorecki2500 niech lapia pkt trzeba real zrzucic na 3 miejsce
1
przyjdzie na sezon potem laporta znowu bedzie wyganial z klubu bo pensja
1
zalosny klub oni mysla ze kazdy mecz beda wygrywac czy jak
1
Sorloth na 2-2 !!
1
@Lionel_Messi10 wszyscy Argentyńczycy na ławce
0
@Ronad10 madryciaki maja swoich szpiegow
0
@SkilledHydra16 pewnie to operacja żeby zarejestrować olmo
0
@Bogan potencjał to on ma ale jest zbyt leniwy
11
To już pozamiatane że wrócimy do zasady 1:1 dzięki Lopez
0
@parpe jakie spieniężenie co najwyżej wymiana za cancelo
1
@esem91 ten cały gepart romano uja tam wie
0
Kolejny po lenglecie i de jongu i pewnie niedługo to samo będzie z olmo
0
@Encore to samo city co nie chciało przedłużyć z nim kontraktu teraz nagle go potrzebują xd
3
@Comentateiro i pewnie ten cały balast wynagrodzenia przejmie olmo
0
@Gaz Laporta laportą ale przy bartomeu już byśmy byli bankrutem
11
Ten deco to się nadaje do tarcia chrzanu tyle kasy wtopić. Chłop jest tam tylko za nazwisko.
0
@Faro to na pewno decyzja Laporty a nie Flicka
1
Czyli na to wygląda że polityka tranferową przez laporte jest ściąganie zawodnika i obiecanie mu wzrostu pensji wraz z każdym sezonem. Po czym po sezonie wypycha zawodnika z klubu żeby zaoszczędzić na pensji. Niedługo nikt tu nie będzie chciał przyjsc z takim cyrkiem.
0
@T^L gundogan ma honor widzi że klub go wypycha to sam chce odejść a ten pasożyt nie dość że nie podchodzi profesjonalnie do rekonwalescencji to doi klub jak może
13
zamiast się pozbyć holownika de Jonga to pozbywają się najlepszego pomocnika
2
@Sapos93 nie chciał odejść to klub go wypycha