1

@KrwawiaceoczyVEB dobry ten mekebe

0

Kto tu bedzie chcial przyjsc jak po roku bedzie wypychany z klubu co ten laporta wyprawia

1

Negreira będzie grzany

1

Gooool Mallorca !!!!

0

@Pedri16Future Szczęsny wskakuje z miejsca do pierwszego skladu

1

@Pawel13sz i do tego Nico na lewe skrzydlo

18

Ale by siadł Nico na tym lewym skrzydle bo to aż razi brak skrzydłowego tam

0

Madryxiak z gwizdkiem jak spojrzał na przedłużające się zmiany

0

Cubarsi na bramkę zamiast ter stegena

2

Już zaczyna się pajacerka sędziowska

0

Przydałby się ten gundogan na środek co ten zarząd odwala

1

@Aragorn33 bo nikt nie chce tego oglądać

0

Teraz gdy jest problem z rejestracją zawodników to oni będą przedłużać kontrakt który i tak jest do 2027

0

@ACRAB95 w tym sezonie nie ma co się łudzić nie po to przyjął nr 10 żeby teraz odchodzić

0

@barcelonaLM wielki sukces bidena

3

Szkoda że to Leverkusen nie wygrało LE

0

@Who_you_mam ile oni juz tych zawodnikow nakupywali co jest z tym FFP

0

@Messibestplayerintheworld z tym Nike podpisują i podpisać nie mogą tyle czasu już to się ciągnie

1

@D10SLEO on jest niewidomy

0

@romarioo pep zapewne odchodzi z city i tak po sezonie więc mu to obojetne

0

Ale zapierniczaja po boisku

0

Aj mógł mieć kolejna bramkę z rzędu

3

Pedro pedro Pedro

2

@partymaker oni nie mieli bartomeu

0

Czyli deco top bo ma kasę a laporta jest splukany

32

Dobra olmo głupia sprawa wyszla ...

0

@4drian0 chlop wyglada jak mlody michal pol

1

@Lionel_Messi10 bo Batman zmądrzał po tych uderzeniach na łeb we freakach

0

@Szklaner pewnie to medale eko bo to teraz popularne w tej chorej Europie

2

@VegetaPolska no nie przystoi drużynie która jest na pierwszym miejscu w rankingu na takie lanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?