1

Odbiło się od sęka i Pau Victor strzela

1

Lewy co partaczy wszystko

0

Bez kartki xd. A

0

i juz by zaraz skonczyla sie 1 polowa

0

@Rhoo jak są po za stadionem to już nikogo to nie obchodzi

14

Jakieś mistrzostwa świata w USA to będzie jakiś cyrk

0

Póki co fajnie to wygląda nawet z tymi mlodzikami piłkarze wiedzą co mają grać widać jakąś taktykę

2

Co oni ceremonię odpalają w trakcie meczu

2

Kureeeek as serwisowy !! 2:1

1

Kibice chcą Nico a ten będzie ściągał olmo

0

Co za pogrom żenada

1

przyjdzie olmo i nie powacha murawy

0

i jak sa te pioruny czy nie

0

lenglet kapitanem hah chlop dojący klub z kasy i gosc ktory zawalil wiele waznych meczow bedzie zakladal opaske

0

@MichuZ44 to podwyzsza do 100 mln

4

Dopiero się dowiedzieeli że słaby technicznie to co robili skauci.

2

@tristan87 no ciekawe jakby sparodiowali islam co by się działo

1

Rezerwy lepiej grają niż pierwszy skład

3

@Rust_Cohle koniec tego przedstawienia możecie wracać do sali

2

Kurek fatalny dziś

0

@MesQueUnClub96 nie bo nie jest czarny

1

0

I ten jego uśmieszek po straconych golach

1

@Cule1234 to atletico ruszy teraz pewnie po Alvareza

0

Kasa kasą ale Barca też zaraz się odkuje finansowo gdy wróci na camp nou

2

@sidi12843 pewnie kompilacje z YouTube zaważyły he

1

@Roobo musiał odpalić taryfikator xd

0

@jedrek7000 coś bylo o tym ale Atletico raczej bierze Dovbyka

4

Kij z nim brać Nico i jakiegoś defensywnego pomocnika

0

@ranger3120 nie Nasir a Pan Nasir

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?