0

Gdyby nie Salamon Szczęsny by obronil

0

Koeman po meczu kim mam grać

0

Ale łatwo wchodzą w nasze pole karne

0

Salomon popis dal

0

@RosjaninBut i bardzo dobrze krótko z psycholami

0

@Sulimo dobrze że Xaviego nie ma bo by go chciał ściągnąć

0

Pechowa ta opaska kapitańska w Hiszpanii

1

Dani olmo joga bonito

1

@takisobiektos bo się nie daje już przy karnym czerwa

0

I tak powinien działać var

2

Jednak petkovic to dzban xd

4

Piękna asysta yamala

0

@MesQueUnClub96 tacy potężni a Ukrainie nie potrafili strzelic gdzie Polska wladowała im 3

0

Moraatąaaaaaaaaa!

1

Vamos Hiszpania !

0

Szkocja comeback

0

@RosjaninBut no naprawdę dobre wieści rozbrajając się

1

Haha 15 milionów

0

@tristan87 tusk lives matter

2

Salomon co odwalił

0

Milik Świderski nieźle ...

10

@Kgorecki2500 czyli menora moze byc ale krzyz juz nie

8

@tristan87 już gra w rezerwach realu czyli getafe

1

@Cygan BRC i specjalnie się osłabili żeby real miał szansę

0

@tristan87 kamysz bierz ten swój plecak ewakuacyjny i wynocha z kraju

1

@misterio bo to jedna z kwot reszta jest finansowana m.in. przez facebook, google, youtube, ambasade usa, unie europejska faktycznie niezalezna organizacja. Opinia tych tzw. weryfikatorow faktow jest na reke tylko tym co to finansuja.

0

@misterio przeciez na stronie mozna sprawdzic kto to finansuje fundacja batorego nalezy do sorosa

2

@macio_944 fajnie by bylo jakby mbappe był takim kanem w LM

0

@Foro to jest dla tych co mają nierówno pod sufitem

0

@tomek8756 a dlaczego nie chca zostac na bialorusi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?