0

@jerzychytrus czyli real

0

@Emhyr on wiedziol stad ta kamera na bartomeu

0

Jprdle dramat ważne że xavi zostaje

1

I co się zmienilo od ostatniego meczu z Girona w którym było 4:2 kolejny wpierdol 4:2

1

A z realem Girona nagle nie wie jak gra się w piłkę

0

Romeu jeszcze hahaha xavi ytop

0

Był mecz pod kontrolą i nagle wszystko się posypalo wtf

1

Ale xavi zostań dajmy mu kontrakt jeszcze

0

Jak jeden zawodnik potrafi zmienić grę zespołu

0

I tak to jest zamiast poczekać do końca sezonu to przedłużają kontrakty w trakcie sezonu

1

Roberto gra o ten transfer do Girony

0

Jaka pajacerka kurw

0

Roberto asysta jprdle

0

Co za kryminał w defensywie

2

Ta Laporta poszedł testować catering

0

Jeszcze żółta kartkę dał Roberto haha a co jak będzie karny jednam

0

Oczywiście gramy dalej nic nie sprawdzamy

1

@FcPortoFan1999 dziwne że tylko on miał zepsuty mikrofon

0

Dovbyk bez krycia

2

@norbi77 już zaczyna się wybielanie przez swoją tv

1

@TR3YWAY anty Jude belingham

4

I tak powinno być to powinien być priorytet a nie tamten placek

1

@19Macio93 oni i tak wygrali pierwszy mecz 30:22 wiec na luzie

0

@Popitek12 ma najwięcej zlotych pilek

0

@Bulbulator kolejny męczennik z realu

0

@Czarny_ck nico williams najlepsza opcja bo moze grac na kazdej pozycji w ataku

0

@mekston to lepiej tluc punkty w le i lke bo latwiejsi rywale bez sensu

0

@mekston lue myslalem ze LM jest bardziej puntkowane

0

@mekston a ile ekip jest z premier league w 1/2 mają tylko jedna w ogórkowym turnieju lke a są na 3 miejscu

0

@FcPortoFan1999 4 drużyny hiszpańskie wyszly z grupy lm 3 były w ćwierćfinale jedna nadal jest w półfinale bez sensu jak oni to liczą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?