Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko atletico ich pokonalo w lidze a i tak sie spruli o sedziowanie zenujacy klub. Puchar byl juz wreczony dla realu przed sezonem.
7
Ancelotti powinien mu wypłacić lepe wychowawcza
1
I ten kiep vasquez
0
Soto grado w strachu
6
Sędzia z przekazem do varu dobrze nam idzie dymanie Barcelony
4
Bez kartki dla modrica
4
Tu aut był a tam już gola nie było xd
0
@Benz tebas oglądając ten mecz jako kibic realu cieszy się z tego powodu że nie ma goal line
4
Tak samo madryciak upadł i był karny XDDD
0
@Encore ale zobacz jak on sędziuje każdy kontakt to faul dla realu
4
Gdyby to było w drugą stronę to by było milion analiz, var a tu od razu karny i uj
4
Szybko podyktowali żadnego varu nic
0
Aj prawie to wyjął
0
Od razu gwiżdże wszystko pajac
2
Każdy kontakt to faul dla realu
0
@mientusek1407 a co by było gdyby nie problemy finansowe Barcy
3
Jak maja kogoś sprzedać to niech to będzie de jong który i taka chora pensje
13
haha a co real robi zawsze po porazce co za odklejony typ
0
juz wywieraja presje
0
Ja tak mam jak widzę pereza
0
@Emhyr to musiał być Jan Kowalski
1
@Popitek12 i wciąż bez ZP
0
@kamilop może to była rodzina felixa
0
@draxidox jakiej normalnosci
5
@marcin62 jak można od lewaków oczekiwać jakiejkolwiek inteligencji. Fakt że biorą udział w czymś takim pokazuje ich IQ bo ktoś im wmówił że są ostatnim pokoleniem xd
0
@Sysia11 dac taki budzet dla la ligi co ma premier league to tez beda dominowac
0
Boniek i szejk psg to ziomki z UEFA
0
@Deviler spokojne pewnie real strzeli jeszcze jakiegos farfocla
0
@heniusss dlatego poszlo coś nie tak
0
@Hajny niedzielne el clasico wszystko wyjasni