0

Tylko atletico ich pokonalo w lidze a i tak sie spruli o sedziowanie zenujacy klub. Puchar byl juz wreczony dla realu przed sezonem.

7

Ancelotti powinien mu wypłacić lepe wychowawcza

1

I ten kiep vasquez

0

Soto grado w strachu

6

Sędzia z przekazem do varu dobrze nam idzie dymanie Barcelony

4

Bez kartki dla modrica

4

Tu aut był a tam już gola nie było xd

0

@Benz tebas oglądając ten mecz jako kibic realu cieszy się z tego powodu że nie ma goal line

4

Tak samo madryciak upadł i był karny XDDD

0

@Encore ale zobacz jak on sędziuje każdy kontakt to faul dla realu

4

Gdyby to było w drugą stronę to by było milion analiz, var a tu od razu karny i uj

4

Szybko podyktowali żadnego varu nic

0

Aj prawie to wyjął

0

Od razu gwiżdże wszystko pajac

2

Każdy kontakt to faul dla realu

0

@mientusek1407 a co by było gdyby nie problemy finansowe Barcy

3

Jak maja kogoś sprzedać to niech to będzie de jong który i taka chora pensje

13

haha a co real robi zawsze po porazce co za odklejony typ

0

juz wywieraja presje

0

Ja tak mam jak widzę pereza

0

@Emhyr to musiał być Jan Kowalski

1

@Popitek12 i wciąż bez ZP

0

@kamilop może to była rodzina felixa

0

@draxidox jakiej normalnosci

5

@marcin62 jak można od lewaków oczekiwać jakiejkolwiek inteligencji. Fakt że biorą udział w czymś takim pokazuje ich IQ bo ktoś im wmówił że są ostatnim pokoleniem xd

0

@Sysia11 dac taki budzet dla la ligi co ma premier league to tez beda dominowac

0

Boniek i szejk psg to ziomki z UEFA

0

@Deviler spokojne pewnie real strzeli jeszcze jakiegos farfocla

0

@heniusss dlatego poszlo coś nie tak

0

@Hajny niedzielne el clasico wszystko wyjasni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?