Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck nico williams najlepsza opcja bo moze grac na kazdej pozycji w ataku
0
@mekston to lepiej tluc punkty w le i lke bo latwiejsi rywale bez sensu
0
@mekston lue myslalem ze LM jest bardziej puntkowane
0
@mekston a ile ekip jest z premier league w 1/2 mają tylko jedna w ogórkowym turnieju lke a są na 3 miejscu
0
@FcPortoFan1999 4 drużyny hiszpańskie wyszly z grupy lm 3 były w ćwierćfinale jedna nadal jest w półfinale bez sensu jak oni to liczą
0
@P33ck jakim cudem Francja nad Hiszpania
1
@blakkudium to brandt
0
Łysy co popedza zawodnika BVB bo potenzy szejker z UEFA patrzy
0
@FcPortoFan1999 eh i przewalili w karnych
1
@FcPortoFan1999 bez sensu że przerwali ta akcję Kielc byłaby brama
0
Mbappe pokazuje że najlepiej gra na tej lewej stronie gdzie może zejść do środka na 9 to on nie istnieje
0
@FcPortoFan1999 ale oni nie grają w la lidze
1
@FcPortoFan1999 las palmas
0
@Bulbulator araujo go chował do kieszeni
0
@Emhyr my z tym wygrywaliśmy do czasu czerwa
0
Niech dłużej schodzi ten placek xd
0
Goooool BVB !!!!
1
Aż się przypominają wspomnienia jak lewy strzelił 4 bramy realowi
0
@BukmacherkaToNieTypy ale odklejka
1
@Encore a my mogliśmy mieć mbappe zamiast niego
1
@MesQueUnClub96 jakoś w paryżu im się nie ugięły
0
Xavi ogłosił że zostaje i wróciła stara beznadziejna Barca
0
@Pedri16Future kto nie skacze ten za hanuka
0
@Rupert_Haubica przecież to nawet nie skrzydłowy tylko 9
1
@jacobFCB ale oczywiscie to przez negreire tak grali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jprdle typowy real nic nie grają i gol
0
@Faro i git dostał kartke
0
@PiotrPel czemu nie za rok stadion już będzie do użytku. Finansowo co raz lepiej już będzie to funkcjonowało nowy stadion więcej przychodów i wrócimy do zasady 1:1. A po za tym nie widzę innej drużyny dla niego. Do premier league nie wróci, liga włoska jakoś go tam nie widzę w bundeslidze do Bayernu raczej nie pójdzie. Myślę że Barcelona to idealne miejsce dla niego dużo młodych talentów, klimat na pewno chciałby tu pracować
0
Czyli taki jest plan xavi na kolejny rok a potem klopp