Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaki mbappe zabija Barce. Czerwona kartka zabila Barce bo gdy gral Araujo byl zlomowany mbappe.
0
@Kuba_1 bo zabraklo Araujo tak go chowal do kieszeni
1
Jutro real odpada i tyle było z hiszpańskich drużyn w półfinale
0
Luczo remontada przeciwko nam
1
Z czego rży ten pajac
0
@masa11 ale Christensena nie ma
12
Niech się nie zesra ten dembele
1
Awans do półfinału może tylko pomoc w negocjacjach
0
ale parada ter stegen
0
kilometrowy spalony a chlop ma pretensje
0
kurla to powinno byc 2:0
0
Nie trzeba przypominać że ten cały khealifi jest czlonkiem uefa. Chłop jest takim samym śliskim typem jak perez.
0
@Murazor dalej łykaj ta propagandę
0
@bartas97 nie będzie bo tebas wie lepiej
5
Szejki kolejnego nam brazola będa chcieli wykupić hehe
2
Czyli powtórka z tamtego roku gdzie city też zremisowało na wyjeździe a u siebie pocisneli ich 4:0.
0
@Qba2312 dlatego wolałbym takiego mbappe bo jest wszechstronny
1
@blakkudium nie no jak laporta go nie pozyska a weźmie tego silvę to dramat
1
Komentarz usunięty
1
@macio_944 psg aż będzie czekało na kontry
0
Ciągle boli ich ta remontada
0
@PatrykBarca pewnie czeka na decyzje Xaviego po sezonie
1
Majorka co już świętuje xd
1
@Safrani jeszcze tylko czekać aż zrobią podatek od oddychania bo za dużo CO2 idzie do atmosfery
1
po co ten placek nico powinien byc priorytetem
1
Oczywiście że tylko real może bo był wspierany przez tebasa w ffp. Za bartomeu miał wywalone w Barcelonę gdy ten zadłużał klub.
0
@MESSIah16 przecież iran też ma
0
@LjakRoberciik ta wystarczy pokryć mbappe
0
@Kgorecki2500 niech hołownia tak nie podskakuje bo zaraz żydzi z sejmu go usadza
1
@DonMatteo901 w ramach solidarności z izraelem hołownia zapali im świeczki w sejmie