2

Jaki mbappe zabija Barce. Czerwona kartka zabila Barce bo gdy gral Araujo byl zlomowany mbappe.

0

@Kuba_1 bo zabraklo Araujo tak go chowal do kieszeni

1

Jutro real odpada i tyle było z hiszpańskich drużyn w półfinale

0

Luczo remontada przeciwko nam

1

Z czego rży ten pajac

0

@masa11 ale Christensena nie ma

12

Niech się nie zesra ten dembele

1

Awans do półfinału może tylko pomoc w negocjacjach

0

ale parada ter stegen

0

kilometrowy spalony a chlop ma pretensje

0

kurla to powinno byc 2:0

0

Nie trzeba przypominać że ten cały khealifi jest czlonkiem uefa. Chłop jest takim samym śliskim typem jak perez.

0

@Murazor dalej łykaj ta propagandę

0

@bartas97 nie będzie bo tebas wie lepiej

5

Szejki kolejnego nam brazola będa chcieli wykupić hehe

2

Czyli powtórka z tamtego roku gdzie city też zremisowało na wyjeździe a u siebie pocisneli ich 4:0.

0

@Qba2312 dlatego wolałbym takiego mbappe bo jest wszechstronny

1

@blakkudium nie no jak laporta go nie pozyska a weźmie tego silvę to dramat

1

Komentarz usunięty

1

@macio_944 psg aż będzie czekało na kontry

0

Ciągle boli ich ta remontada

0

@PatrykBarca pewnie czeka na decyzje Xaviego po sezonie

1

Majorka co już świętuje xd

1

@Safrani jeszcze tylko czekać aż zrobią podatek od oddychania bo za dużo CO2 idzie do atmosfery

1

po co ten placek nico powinien byc priorytetem

1

Oczywiście że tylko real może bo był wspierany przez tebasa w ffp. Za bartomeu miał wywalone w Barcelonę gdy ten zadłużał klub.

0

@MESSIah16 przecież iran też ma

0

@LjakRoberciik ta wystarczy pokryć mbappe

0

@Kgorecki2500 niech hołownia tak nie podskakuje bo zaraz żydzi z sejmu go usadza

1

@DonMatteo901 w ramach solidarności z izraelem hołownia zapali im świeczki w sejmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?