0

@Ojciec5tkidzieci czego się spodziewać po tvnie

2

Nigdy nie widziałem piłkarza tak prowokującego jak vinicius

0

Lamal to może być talent na miarę mbappe. Niech sobie kogoś innego szukają

0

@matirix20 Cristiano Ronaldo ma 1,87

0

Dopiero kartka dla tego dzbana

0

Yamaaaaaaaal !.

1

@Lola120 cała Barca Xaviego. Jeden mecz dobry a kolejne pazdizerz

0

Napoli w strachu

0

No jak ten costą bez kartki tyle fauli i nic

0

Cubarsi szef . .

0

Jak ten costa dalej bez kartki

7

Nadepnął na piętę raphinhi

0

Lewy dostał głośnik jbl

4

@bary przeceiz odpoczywal ostatnio

0

@RosjaninBut pewnie zostaniemy z xavim

0

Czyli klopp w przyszłości też odpada

0

Dajta spokoj z tym de zerbim jakis kasztan bez sukcesow w europie

1

Gulaczi jaki wykop xd

0

Wreszcie schodzi ten pajac

3

W tym realu to większość jacyś psychiczni

2

Goooool Lipsk !!

3

Gwiazda netfliksa ma immunitet

1

To jest czerwona z miejsca co to ma być

0

Ale babol grabary

2

Ale ten Simons wyrósł nie dawno był takim gówniarzem

3

@blakkudium pewnie dali im strzelić żeby nudy nie bylo

5

Lipsk marnuje a real zaraz wciśnie jakiegoś farfocla

0

Ale lipsk partaczy akcję

1

@blakkudium coś jak dembele wczoraj z sociedad

0

@Azi real ma wygrać ligę i żaden manzano tego nie powstrzyma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?