Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci czego się spodziewać po tvnie
2
Nigdy nie widziałem piłkarza tak prowokującego jak vinicius
0
Lamal to może być talent na miarę mbappe. Niech sobie kogoś innego szukają
0
@matirix20 Cristiano Ronaldo ma 1,87
0
Dopiero kartka dla tego dzbana
0
Yamaaaaaaaal !.
1
@Lola120 cała Barca Xaviego. Jeden mecz dobry a kolejne pazdizerz
0
Napoli w strachu
0
No jak ten costą bez kartki tyle fauli i nic
0
Cubarsi szef . .
0
Jak ten costa dalej bez kartki
7
Nadepnął na piętę raphinhi
0
Lewy dostał głośnik jbl
4
@bary przeceiz odpoczywal ostatnio
0
@RosjaninBut pewnie zostaniemy z xavim
0
Czyli klopp w przyszłości też odpada
0
Dajta spokoj z tym de zerbim jakis kasztan bez sukcesow w europie
1
Gulaczi jaki wykop xd
0
Wreszcie schodzi ten pajac
3
W tym realu to większość jacyś psychiczni
2
Goooool Lipsk !!
3
Gwiazda netfliksa ma immunitet
1
To jest czerwona z miejsca co to ma być
0
Ale babol grabary
2
Ale ten Simons wyrósł nie dawno był takim gówniarzem
3
@blakkudium pewnie dali im strzelić żeby nudy nie bylo
5
Lipsk marnuje a real zaraz wciśnie jakiegoś farfocla
0
Ale lipsk partaczy akcję
1
@blakkudium coś jak dembele wczoraj z sociedad
0
@Azi real ma wygrać ligę i żaden manzano tego nie powstrzyma