Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Haha dwóch na raz wykosil
2
Sprawdzali na varze czy doszedł przelew
0
Oby spalony . Eh
1
@LukaszFan każda porażka realu cieszy
0
@Benz w drugiej połowie będzie 10
1
Można się spodziewać meczu do 100 min jak real nie strzeli
0
5 min doliczył łeb i wiadomo że real strzeli
0
Goooool Valencia !!!!
2
Dobra komentatorzy przestańcie pie.lic już o tym męczenniku
0
Męczennik wygwizdywany
2
To u nas ter stegen będzie biegł przez całe boisko żeby się odezwać do sędziego
2
@Kgorecki2500 jeszcze powinny być w każdej klasie portrety bandery
0
@Szklaner ale po co nam ten chlam wiatrakowy niemcy sie tego pozbywaja a otwieraja kopalnie wegla brunatnego
2
@Szklaner to niech sobie niemcy sami ratuja swoje firmy a nie naszym kosztem
0
@Emhyr pewnie perez dzwoni i ma z niego bekę
2
@Onlikox dlatego wczesniej pomagal im z FFP aby nie wejsc w dlugi a u nas podczas rzadow bartomeu gdzie ten szastal kasa mial to gdzies i teraz nagle wielki obronca finansowego fair play
1
@Onlikox jego to nie obchodzi wazne ze real moze sprowadzac kogo chce
0
@Pedri16Future ostatnio to w 84
1
Chłop co obronił
3
@TR3YWAY ale on przedłużył z szacunku to Bilbao żeby zostawić po sobie jakąś kasę
0
@esem91 pozytywem jest ze Nico Williams nie zagra
1
@Pedri16Future przecież oni wygrali ten puchar 23 razy
1
@Arden a mogliby część z tej kasy przeznaczyć na tranafery a tak będą trzymać tego betona
3
Powinniśmy ruszyć po tego williamsa idealnie by pasował na to lewe skrzydło
1
Bracia Williams w sztosie
0
Bilbao 1:0 z atletico
0
@Barcanajlepszyteam holownia grzmi bo jego zydowscy mocodawcy sa w strachu on tylko sie nadaje do odpalania hanuk w sejmie i niech ta rola tylko mu zostanie
0
pewnie beda chcieli namowic xaviego
0
@Arden największym zagrożeniem to są oni sami
0
Hehe tylko 8 min