Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ratuje nas to że atletico przegrało
0
Dlatego xavi musi odejść bo jest co raz gorzej
0
Co tam się odper.ala
2
Wstał guiu i od razu lewy z golem
0
Xavi zostań ehehe
1
Hahaha ale padaka
0
Niech uderzy ktoś z dystansu a nie na siłę chcą wejść do bramki
0
W obronie bez zmian dalej padaka
1
@mientusek1407 taki pep by stworzył potwora
1
Co oni odwalają w tej obronie
0
@draxidox bo tam ich miejsce
0
@draxidox i co tu takiego dziwnego nie placisz to nie masz ochrony.
0
brak sukcesow to brak kasy czy laporta tego chce
0
@marcin62 a tymczasem w znienawidzonej przez nowoczesny zachod rosji
https://www.rp.pl/polityka/art37554791-putin-podpisal-ustawe-zakazujaca-propagowania-lgbt-zmiany-plci-i-pedofilii
0
@MessiForeverTheBest ojej pewnie wina putina
0
@slayer a w realu asystentem jest gosc ktory jest synem trenera
0
@draxidox
0
@draxidox on u siebie ma niezły bajzel więc po kij on tam
1
Jak widać tuska dalej to boli xd
0
@NeroTFP1 chłop najechał libie i syrie za które to dostał Nobla. Powstało tzw. państwo islamskie z którym nie mógł sobie poradzić albo nie chciał bo było mu na rękę obalić baszara. Był skonfliktowany z Korea Północna mało brakowało do wojny atomowej. Potem Trump objął stanowisko szybko zniszczył Isis i załagodził stosunki na bliskim wschodzie i Korea Północna. Za kadencji Trumpa nie było żadnej wojny.
2
@mekston szkoda ze do realu nie poszedl
1
ten couto pewnie jednak nie trafi do realu
0
To trener nawet do szatni nie może wejść po czerwie hah
0
@Tabaluga37 bo rodrygo najlepiej gral jak nie było viniciusa na lewej stronie gdy ten wrócił już znikł
1
Po kij im tam jeszcze mbappe
0
Ładnie klepie Girona
26
To nie liga brazylijska bo to liga realu
1
@zadafcb ale pompuja ta zenujaca lige emerytow
0
I to by były skrzydła savio i yamal
2
@johny11 dla realu tak