0

Ratuje nas to że atletico przegrało

0

Dlatego xavi musi odejść bo jest co raz gorzej

0

Co tam się odper.ala

2

Wstał guiu i od razu lewy z golem

0

Xavi zostań ehehe

1

Hahaha ale padaka

0

Niech uderzy ktoś z dystansu a nie na siłę chcą wejść do bramki

0

W obronie bez zmian dalej padaka

1

@mientusek1407 taki pep by stworzył potwora

1

Co oni odwalają w tej obronie

0

@draxidox bo tam ich miejsce

0

@draxidox i co tu takiego dziwnego nie placisz to nie masz ochrony.

0

brak sukcesow to brak kasy czy laporta tego chce

0

0

@MessiForeverTheBest ojej pewnie wina putina

0

@slayer a w realu asystentem jest gosc ktory jest synem trenera

0

0

@draxidox on u siebie ma niezły bajzel więc po kij on tam

1

Jak widać tuska dalej to boli xd


0

@NeroTFP1 chłop najechał libie i syrie za które to dostał Nobla. Powstało tzw. państwo islamskie z którym nie mógł sobie poradzić albo nie chciał bo było mu na rękę obalić baszara. Był skonfliktowany z Korea Północna mało brakowało do wojny atomowej. Potem Trump objął stanowisko szybko zniszczył Isis i załagodził stosunki na bliskim wschodzie i Korea Północna. Za kadencji Trumpa nie było żadnej wojny.

2

@mekston szkoda ze do realu nie poszedl

1

ten couto pewnie jednak nie trafi do realu

0

To trener nawet do szatni nie może wejść po czerwie hah

0

@Tabaluga37 bo rodrygo najlepiej gral jak nie było viniciusa na lewej stronie gdy ten wrócił już znikł

1

Po kij im tam jeszcze mbappe

0

Ładnie klepie Girona

26

To nie liga brazylijska bo to liga realu

1

@zadafcb ale pompuja ta zenujaca lige emerytow

0

I to by były skrzydła savio i yamal

2

@johny11 dla realu tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?