Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciągle to samo rozpoczynają mecz i tracą bramkę
1
Kolejny trener bez żadnych sukcesów. Barcelonie potrzebny jest trener co coś osiągnął taki trener to się nadaje do jakiś średniaków.
2
Nie ma co lekceważyć celty. Oni wygrali az 5:0 z potężnym al nassr Cristiano Ronaldo
0
Czemu zwalniają gre zamiast iść do przodu to czekają aż wszyscy z celty się wrócą
1
Ale roque to spartaczył
2
@Litman nie tylko celta. Każdy rywal tak ma z barca
0
@TR3YWAY no ciekawe jak tym wjedzie na 4 pietro
0
Szejkerze przestan mi Barce przesladowac. Niech se sciagna kogos z realu a nie ciagle kogos chca z Barcelony
0
@Rhaan za to p$g ma projekt sportowy
1
@Popitek12 zawsze warto wlaczyc myslenie
2
@kuz i tak to jest w piłce na każdego przychodzi czas
2
@DonAndresFCB on tam się będzie dublował z vinciusem
3
Szkoda że to nie ten sociedad z jesieni
0
Póki co zlomuja ymbappe
1
Dobry strzał merino
1
Jazda sociedad !
0
tam to napewno wygra jakies trofea
0
@reloaded i znalazl dal im jeden dzien wolnego
2
@TR3YWAY tusk wreszcie wśród swoich
1
Pewnie fajki mu zabierał
0
@Lanosss na miejsce Neymara przyszedl Coutinho
1
@don'T.R.I.P.e i armia ekologow co nagle coś odkryli
0
jakos nie widze jego jako trenera Barcy
1
@Campeon87 granada też miała być do ogrania
0
@P33ck sam laporta mowil ze gdyby to nie byl xavi to juz dawno by polecial
1
Qrw ale Yamal będzie prze kozakiem jak w wieku 16 lat tak gra
0
@Sulimo ja bym nie sprzedawał ogarnięty trener może ich odbudować
0
Brakuje tego żeby jesscze ten madryciak nam strzelił
0
Ratuje nas to że atletico przegrało
0
Dlatego xavi musi odejść bo jest co raz gorzej