0

Hehe tylko 8 min

0

@ArterkHD w obronie dobrze grają ale atak to dramat

0

Dostał w stopę a trzyma się za kolano xd

27

Ale ból du.y ma ten madryciak co komentuje w stronę sędziego

1

@norbi77 przesiąkł tym szambem madryckim a był z niego porządny czlowiek

0

Ewiedente kopnięcie na co czeka chlop

2

Faulu nie było haha

0

@ToWinaSedziego tam wszyscy pewnie stali podczas hymnu

0

Dawać manite tym kasztanom z madrytu

5

Nie no ten raphinha to hit

0

@stickie no nie zawsze nawet z Napoli były sytuacje na kontry a spowalniali akcję a dziś jest pressing i zaangazowanie

0

Czemu tak nie możemy grać cały czas z kontry szybko a nie cofanie sie

0

Mimo że grali w środę to lepiej wyglądają niż po tygodniowej przerwie na mecz

0

Nie no z 3:0 już powinno być a tak znowu na styku

1

Jprdle co zjebał

0

Co oni odwalają teraz

0

co to bylo raphinha

0

Gundogan poddymil

1

Aj jak to nie trafił

0

I tak powinniśmy grać a nie bezsensowne klepianie

0

@FcPortoFan1999 gdyby nie powstala LKE to by juz dawno zakonczyli europejski sezon

1

takie molde wygrywa 3:0 i ciagle pressing a Barca po 1:0 i obrona

0

@Pawel13sz nic nie wyciągnie xavi zostanie do końca sezonu dopóki jestesny w top 4 w lidze

0

Jeden celny strzał i strzelają nam z kolejnym wylewem w obronie

0

Piłkarze sami grają na zwolnienie Xaviego a potem zdziwienie

3

Romeu już nie łysy

0

Felix to tam się rozgrzewa już z 20 minut

0

Klepiemy do tylu bez sensu

1

Czy oni do uja nie mogą zagrać jednego normalnego meczu

0

Tak to jest jak się nie idzie za ciosem i strzela kolejne bramki tylko broni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?