Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe tylko 8 min
0
@ArterkHD w obronie dobrze grają ale atak to dramat
0
Dostał w stopę a trzyma się za kolano xd
27
Ale ból du.y ma ten madryciak co komentuje w stronę sędziego
1
@norbi77 przesiąkł tym szambem madryckim a był z niego porządny czlowiek
0
Ewiedente kopnięcie na co czeka chlop
2
Faulu nie było haha
0
@ToWinaSedziego tam wszyscy pewnie stali podczas hymnu
0
Dawać manite tym kasztanom z madrytu
5
Nie no ten raphinha to hit
0
@stickie no nie zawsze nawet z Napoli były sytuacje na kontry a spowalniali akcję a dziś jest pressing i zaangazowanie
0
Czemu tak nie możemy grać cały czas z kontry szybko a nie cofanie sie
0
Mimo że grali w środę to lepiej wyglądają niż po tygodniowej przerwie na mecz
0
Nie no z 3:0 już powinno być a tak znowu na styku
1
Jprdle co zjebał
0
Co oni odwalają teraz
0
co to bylo raphinha
0
Gundogan poddymil
1
Aj jak to nie trafił
0
I tak powinniśmy grać a nie bezsensowne klepianie
0
@FcPortoFan1999 gdyby nie powstala LKE to by juz dawno zakonczyli europejski sezon
1
takie molde wygrywa 3:0 i ciagle pressing a Barca po 1:0 i obrona
0
@Pawel13sz nic nie wyciągnie xavi zostanie do końca sezonu dopóki jestesny w top 4 w lidze
0
Jeden celny strzał i strzelają nam z kolejnym wylewem w obronie
0
Piłkarze sami grają na zwolnienie Xaviego a potem zdziwienie
3
Romeu już nie łysy
0
Felix to tam się rozgrzewa już z 20 minut
0
Klepiemy do tylu bez sensu
1
Czy oni do uja nie mogą zagrać jednego normalnego meczu
0
Tak to jest jak się nie idzie za ciosem i strzela kolejne bramki tylko broni