38

@szkutnik91 jest tyłu piłkarzy czarnoskórych i tylko on wielce poszkodowany

2

@blakkudium tebas nie bedzie zadowolony

12

za te 50 mln to lepej brac nico williamsa

0

Fajny wywiad na tvPO taki bez dzwieku

1

Ale Bośnia sfrajerzyla

0

Betoniarek myślami na wakacjach

1

Buhahaha 1 strzał i gol

0

Gotówka się nagrał

0

@Visca_barca jeszcze ten komentator na tvp

0

@katalonczyk987 Izrael też gra

4

@Borneo jaka odklejka juz to widze jak amerykanie glosuja na bidena aby ten dalej wysylal ich kase dla ukrainy ktora maja gdzies bo jest tysiace km od nich.

0

@Wojtazsoo dlatego jak kraść to miliony

0

@tbas już od razu fan Rosji bo nie lykam propagandy zachodu? Już podczas pandemii się popisali nagle wybucha wojna i covid zniknął. Typowe szufladkowanie ludzi bo nie zgadzają się z jedną narracja. Jakby chcieli zdobyć to by wjechali na pełnej tak jak Izrael w Palestynie. Skoro Ukraina tak zmiażdżyła Rosję pod Kijowem to po co były te negocjacje w Stambule?

0

@tbas nic tam nie przegrali po prostu byly rozmowy w stambule efektem czego bylo wycofanie wojsk z tamtego regionu
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/282352/negocjacje-w-stambule-deklaracja-rosji-dot-rejonu-kijowa.html

12

nie potrzebnie rzucal tym butem w sedziego

0

@tbas dozbroi? rosja w 3 dni doszla do kijowa gdyby chcieli to juz dawno by przejeli cala ukraine ale oni zajeli tylko te tereny na jakich im zalezalo

2

Szkoda że nie z interem miami

0

grzanie negreiry ciag dalszy bo Barca sie rozpedza.

0

@misterio moze miec ale jak ma sie urodzic skoro matka dokonala aborcji

0

@TheNekro94 dzieki mordo. Staram sie zrozumiec myslenie lewakow.
@misterio wystarczy ze matka ma takie poglady wiec zdecydowala by sie na taki ruch i takie dziecko by sie nie urodzilo

0

@marcin62 szkoda jednak ze wczesniej nie bylo juz aborcji bo by wiekszosc lewakow nie przyszla na swiat

0

@NeroTFP1 za to w usa wszystko bylo legalne gdzie biden mial wiecej glosow od obamy a wiekszosc glosow bylo od nieboszczykow

1

@MesQueUnClub96 kuchenkorz amica wronki

0

@Neoglok grodzki wlasnie tak zrobil

1

@abram3k i elegancko waze ze simeone z realem umie grac

2

Z taką gra serio jest szansa na tą LM

0

Ale pressing tego brakowało

0

Luooo ale gramy

1

Brakowało takiej zaciętości. Wygrywamy 2:0 i wciąż jest parcie na kolejne gole nie cofają się.

0

Atletico u siebie to inna drużyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?