Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
@szkutnik91 jest tyłu piłkarzy czarnoskórych i tylko on wielce poszkodowany
2
@blakkudium tebas nie bedzie zadowolony
12
za te 50 mln to lepej brac nico williamsa
0
Fajny wywiad na tvPO taki bez dzwieku
1
Ale Bośnia sfrajerzyla
0
Betoniarek myślami na wakacjach
1
Buhahaha 1 strzał i gol
0
Gotówka się nagrał
0
@Visca_barca jeszcze ten komentator na tvp
0
@katalonczyk987 Izrael też gra
4
@Borneo jaka odklejka juz to widze jak amerykanie glosuja na bidena aby ten dalej wysylal ich kase dla ukrainy ktora maja gdzies bo jest tysiace km od nich.
0
@Wojtazsoo dlatego jak kraść to miliony
0
@tbas już od razu fan Rosji bo nie lykam propagandy zachodu? Już podczas pandemii się popisali nagle wybucha wojna i covid zniknął. Typowe szufladkowanie ludzi bo nie zgadzają się z jedną narracja. Jakby chcieli zdobyć to by wjechali na pełnej tak jak Izrael w Palestynie. Skoro Ukraina tak zmiażdżyła Rosję pod Kijowem to po co były te negocjacje w Stambule?
0
@tbas nic tam nie przegrali po prostu byly rozmowy w stambule efektem czego bylo wycofanie wojsk z tamtego regionu
https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/282352/negocjacje-w-stambule-deklaracja-rosji-dot-rejonu-kijowa.html
12
nie potrzebnie rzucal tym butem w sedziego
0
@tbas dozbroi? rosja w 3 dni doszla do kijowa gdyby chcieli to juz dawno by przejeli cala ukraine ale oni zajeli tylko te tereny na jakich im zalezalo
2
Szkoda że nie z interem miami
0
grzanie negreiry ciag dalszy bo Barca sie rozpedza.
0
@misterio moze miec ale jak ma sie urodzic skoro matka dokonala aborcji
0
@TheNekro94 dzieki mordo. Staram sie zrozumiec myslenie lewakow.
@misterio wystarczy ze matka ma takie poglady wiec zdecydowala by sie na taki ruch i takie dziecko by sie nie urodzilo
0
@marcin62 szkoda jednak ze wczesniej nie bylo juz aborcji bo by wiekszosc lewakow nie przyszla na swiat
0
@NeroTFP1 za to w usa wszystko bylo legalne gdzie biden mial wiecej glosow od obamy a wiekszosc glosow bylo od nieboszczykow
1
@MesQueUnClub96 kuchenkorz amica wronki
0
@Neoglok grodzki wlasnie tak zrobil
1
@abram3k i elegancko waze ze simeone z realem umie grac
2
Z taką gra serio jest szansa na tą LM
0
Ale pressing tego brakowało
0
Luooo ale gramy
1
Brakowało takiej zaciętości. Wygrywamy 2:0 i wciąż jest parcie na kolejne gole nie cofają się.
0
Atletico u siebie to inna drużyna