2

@cules100pro lepiej wziąść Nico williamsa za 50

0

Ile on jeszcze razy to powie że wraca militało po tylu dniach

1

@Piotr,1985 przecież to samo było wczoraj w meczu Barcy gdy przeciwnik podał do raphinhi i był spalony

0

@TR3YWAY jak są takie kozaki w cs to niech jada na front

1

Wczoraj też przeciwnik zagrywał do raphinhi i nie było gola

1

@Uukasz_93 a vinicius do psychiatryka

0

Gdzie kartka za symulke

0

Ten cały rodrygo najlepiej gra na pozycji męczennika. Nie wiem po kiego im jeszcze mbappe na tą pozycję.

0

Typowa kontra luisa enrique.

4

Valverde musisz !

0

@Ojciec5tkidzieci jego elektorat jest na cmentarzu

0

Klopp Hernandez bez porażki

0

Zaraz strzela nam przez te zabawy zamiast strzelić kolejnego gola

1

O kurla jak to nie wpadło

0

@Encore lepiej nam się grało na 11 bo wtedy tak nie bronili

0

Jak nie strzelimy to tu padaka będzie. Będą zabierać czas przy każdej okazji.

0

Gościu sam sobie nakładkę zrobił hah

5

Chłop wjeżdża wślizgiem i przeciwnik dostaje żółta kartkę xd

2

Ale wyciął raphinhe

1

Nie no co tam było

1

Cubarsi jakie podanie

0

Widać że lewy wrócił z kadry

1

@tristan87 aaaaale urwal !

0

@Safrani raczej nieprzytomny hydrualik

0

@TR3YWAY najbardziej by pasowala dla yamala ale za wczesnie jeszcze

38

@szkutnik91 jest tyłu piłkarzy czarnoskórych i tylko on wielce poszkodowany

2

@blakkudium tebas nie bedzie zadowolony

12

za te 50 mln to lepej brac nico williamsa

0

Fajny wywiad na tvPO taki bez dzwieku

1

Ale Bośnia sfrajerzyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?