Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewy joga bonito
0
Czemu oni zwalniają te akcję
3
Za wolno gramy te kontry to śmiech na sali
10
Felix by się przydał na tą lewą stronę
0
Dobry mecz gundogana
1
Starał się uciekać ale ten bożydar odkleony
0
Słabe te Napoli dużo miejsca zostawia
0
Lino dobra akcja
2
@mightyanaldevastator o kurde pogięło z tą pensja dla de jonga
0
@MESSIah16 haha dalej pomagajmy banderowcom
3
Kto tam jeszcze taką kasę ciągnie oprócz de jonga po odejściu amigosow
0
@tomek8756 pewnie wyrzucili tuchela przez okno
0
@FutureFCBarcelona do tego wywalaja im trenera na trybuny
1
@Forsyth ciekawe ile jej placa za pisanie takich bzdet
0
@tbas dla niemieckej napewno
0
@Arden moze flick by wyciagnal Balde na taki poziom skoro davies tak wypalil
1
@Culer9002 za darmo tego napewno nie robia jakas kaska musi wpadac
0
@tbas on jedzie tylko na nazwisku
4
czyli tylko real tak moze robic
3
Gdyby nie problemy finansowe Barcy pewnie trafiłby tutaj.
2
upamecano zwnou oddcielo ze druga czerwona kartka z rzedu
29
real madryt tv juz szykuje materialy po stracie pkt
1
kazdy grosz sie liczy jak widac
0
Ter stegen będzie strzelał
0
Sami grają na zwolnienie Xaviego a potem płacz
0
Ale te nasze kontry są zabójcze
1
@Arczi87 nie ciśnie bo jego real idzie spokojnie po mistrza
0
Ale podanie top
0
Teraz kounde uratował
1
Wreszcie celny strzał z wolnego