2

Lewy joga bonito

0

Czemu oni zwalniają te akcję

3

Za wolno gramy te kontry to śmiech na sali

10

Felix by się przydał na tą lewą stronę

0

Dobry mecz gundogana

1

Starał się uciekać ale ten bożydar odkleony

0

Słabe te Napoli dużo miejsca zostawia

0

Lino dobra akcja

2

@mightyanaldevastator o kurde pogięło z tą pensja dla de jonga

0

@MESSIah16 haha dalej pomagajmy banderowcom

3

Kto tam jeszcze taką kasę ciągnie oprócz de jonga po odejściu amigosow

0

@tomek8756 pewnie wyrzucili tuchela przez okno

0

@FutureFCBarcelona do tego wywalaja im trenera na trybuny

1

@Forsyth ciekawe ile jej placa za pisanie takich bzdet

0

@tbas dla niemieckej napewno

0

@Arden moze flick by wyciagnal Balde na taki poziom skoro davies tak wypalil

1

@Culer9002 za darmo tego napewno nie robia jakas kaska musi wpadac

0

@tbas on jedzie tylko na nazwisku

4

czyli tylko real tak moze robic

3

Gdyby nie problemy finansowe Barcy pewnie trafiłby tutaj.

2

upamecano zwnou oddcielo ze druga czerwona kartka z rzedu

29

real madryt tv juz szykuje materialy po stracie pkt

1

kazdy grosz sie liczy jak widac

0

Ter stegen będzie strzelał

0

Sami grają na zwolnienie Xaviego a potem płacz

0

Ale te nasze kontry są zabójcze

1

@Arczi87 nie ciśnie bo jego real idzie spokojnie po mistrza

0

Ale podanie top

0

Teraz kounde uratował

1

Wreszcie celny strzał z wolnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?