0

Grają tak żeby uśpić valverde taki jest plan

1

Przegramy to są obsrani do tego ta atmosfera

1

Haha znowu początek i tracimy obsrani

2

@kuz to pokazuje gdzie sięgają macki pereza

10

@pluszek to musi być jakieś nagranie z psychiatryka

2

Teraz pięknie wychodzi kto jest z kim

1

Głos pereza przemówił

1

@Kgorecki2500 już był taki głos w postaci Sławomira Nowaka i wiemy jak skonczyl

1

@MOLESTA szkoda że real go nie kupil

1

Powtórka przekrętu w canal + sport 2

1

Girona prowadzi 5:1 i ciągle pressing

0

@sevs no ciekawe co szejkowie z city zrobią czy będą inwestować w klub

0

Ale Girona się bawi

6

Co to za reklamy w trakcie meczu hah

0

@sevs a w Gironie nie mogą ? Mogą wygrać ligę , puchar króla a za rok pograć w LM/LE lepiej tu grać niż w jakimś żenującym Man united

2

@escarabajo wygrali LE i ciągle mają problemy finansowe tebas top

0

@bartekvisca ale żeby byli w takim samym składzie i trenerem

0

Mam nadzieję że nie rozkupia tej Girony po sezonie bo chciałbym ich zobaczyć w LM

0

Ten savino dobrze chodzi na lewej stronie przydałby się w Barcelonie

2

Ale kolejka w la lidze

8

Dovbyk liderem strzelców

1

1:1 Girona szykuje się kolejne meczycho

1

Ale kontra poszła

1

Pięknie to pograli 3-2 !!!!

2

Co jak co ale dobry mecz do oglądania

0

Xavi zdjął lewego co się dzieje

1

Jeszcze ten madryciak strzela jprdle

2

Były prawidłowe bo wygrali a tak to by był płacz

0

@Cule2013 to jest tylko pie.lenie madryciakow nic nie udowodniono a niedługo minie rok

3

Yamal co gra dziś luo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?