5

@kanver_ edward nozycoreki

1

co oni robią z tym klubem aż wstyd

1

Nawet z 4 ligowcem nic nie grają. Xavi nie psuj swojej legendy.

0

Roque nawet piłek nie dostaje. Nawet gdybyśmy mieli mbappe to nic by nie zrobił

0

Chłop wraca po kontuzji a xavi go wystawia na to pastwisko hah xd

1

Wszedł i już się połamal xavi top zmiana

0

Był baskets i mamy kolejnego gwiazdora

0

Oni jeszcze to przewala

0

Ye roque chowdzi

0

Im już każdy potrafi strzelić

0

Hahahaha mówiłem że strzela jprdle

0

Trampki pękły dla chłopa

0

Oni serio zaraz strzela xd

0

Łysy co za podanie

2

Dawaj Roque na drugą połowę

6

Nie ma spalonego

0

Bartomeu haha czemu on jeszcze nie siedzi w pace

0

Romeu chciał dupa strzelić

0

@barcadreed gral tyle czasu w potężnej premier league a tu go 4 ligowcy wyjasniaja

1

Neymar to by sie tam bawił jak z dzieciakami

2

Raphinha nawet 4 ligowca nie umie przedryblowac

1

Romeu ale placek

0

Barbastro zapłaci rachunek

0

Mam nadzieję że roque zagra więcej dziś

2

Na treningu trafił by w okienko

0

@bartas97 perez to by wpadl w szal jak w przypadku neymara

2

@Comentateiro pewnie negreira maczal w tym palce

0

@kacperowski20 ale tu nie ma obecnie zadnego stylu

0

@Kgorecki2500 jeszcze brakuje sweterka gruchy

1

@TheNekro94 az do ostatniego wlosa na glowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?