3

@arasz1819 to tak jak tusk widzial milion ludzi na swoim marszu. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

1

@LM10GOAT tak naprawdę to real ma największe przywileje i wpływ na sędziów ale celowo wyciągają jakiegoś negreire żeby to wszystko tuszować by robić wały i zwalać na Barce

0

@Michau98 przeciez tam w pilke bylo

1

U nas by tego nie trafili

0

Dlatego po golu trzeba iść za ciosem bo takie bronienie nic nie daje

1

Szaleństwo w eleven

0

Kopany w nogi xddd chłop co odklejony

0

Goooool hahaha.

0

Coś niemców nie lubią w tej Arabii xd

1

Ten co się kładzie cały czas

0

@rocky5 więcej kasy = więcej jakościowych piłkarzy. Np. taka Sevilla musi grać emerytami bo nie mają kasy więc jak mają grać szybciej

0

@LM10GOAT chciałbym zobaczyć tą żałobę w studiu

1

@FcPortoFan1999 tak by wyglądało większość meczów gdyby mieli taki budżet jak angielska

0

Grizman ale pięknie to zrobił

1

Męczennik złomowany

1

Atletico lepiej wygląda jak gra ofensywnie

1

Goool atletico !!

0

Dobry strzał lino

0

Jazda atletico .

0

Superpuchar niestety na eleven real madryt tv sports

2

Będą wywierać presje żenujący jest ten klub

0

@xvcWinterSoldier poki co to atletico jest jedyna druzyna ktora pokonala real w tym sezonie

0

@Emhyr kotletico wiesz co robic

3

@szkutnik91 Mbappe czeka na Barce

1

Jak on może takie rzeczy mówić grajac w Barcelonie Guardioli

0

@Michael24 może on specjalnie tak gra na obniżenie ceny przez atletico

1

@Kgorecki2500 juz niedlugo w POlsce

1

wiedzial ze kiepski stan murawy to wpuscil inigo swiezo po urazie

2

kij z gra wazne ze cel osiagniety

5

@kanver_ edward nozycoreki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?