Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@arasz1819 to tak jak tusk widzial milion ludzi na swoim marszu. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
1
@LM10GOAT tak naprawdę to real ma największe przywileje i wpływ na sędziów ale celowo wyciągają jakiegoś negreire żeby to wszystko tuszować by robić wały i zwalać na Barce
0
@Michau98 przeciez tam w pilke bylo
1
U nas by tego nie trafili
0
Dlatego po golu trzeba iść za ciosem bo takie bronienie nic nie daje
1
Szaleństwo w eleven
0
Kopany w nogi xddd chłop co odklejony
0
Goooool hahaha.
0
Coś niemców nie lubią w tej Arabii xd
1
Ten co się kładzie cały czas
0
@rocky5 więcej kasy = więcej jakościowych piłkarzy. Np. taka Sevilla musi grać emerytami bo nie mają kasy więc jak mają grać szybciej
0
@LM10GOAT chciałbym zobaczyć tą żałobę w studiu
1
@FcPortoFan1999 tak by wyglądało większość meczów gdyby mieli taki budżet jak angielska
0
Grizman ale pięknie to zrobił
1
Męczennik złomowany
1
Atletico lepiej wygląda jak gra ofensywnie
1
Goool atletico !!
0
Dobry strzał lino
0
Jazda atletico .
0
Superpuchar niestety na eleven real madryt tv sports
2
Będą wywierać presje żenujący jest ten klub
0
@xvcWinterSoldier poki co to atletico jest jedyna druzyna ktora pokonala real w tym sezonie
0
@Emhyr kotletico wiesz co robic
3
@szkutnik91 Mbappe czeka na Barce
1
Jak on może takie rzeczy mówić grajac w Barcelonie Guardioli
0
@Michael24 może on specjalnie tak gra na obniżenie ceny przez atletico
1
@Kgorecki2500 juz niedlugo w POlsce
1
wiedzial ze kiepski stan murawy to wpuscil inigo swiezo po urazie
2
kij z gra wazne ze cel osiagniety
5
@kanver_ edward nozycoreki