2

chlop nie pamieta bo przespal wiekszosc meczow gdzie Messi robil robote

0

@RosjaninBut herr tusk wiesz co robic

1

@MESSIah16 jeśli do futbolu wchodzą kluby państwa to nie jest to fair dlatego dobrze że jest ffp

1

Brak dokładności brak mentalu brak wszystkiego

5

Barca milon wrzutek a oni jedna elegancka wrzutka i gol XD

0

Gooooool vamos salamaca

0

A real dostał karnego za lekkie dotknięcie ręką viniciusa a tutaj były zapasy

0

@cules100pro wielki fanboj ronaldo

2

Przecież oni grają bez żadnej taktyki czego dowodem jest to podanie ferrana

2

Messi to by się tam bawił jak z dzieciakami na orliku

0

Laporta nagrywa telefonem z trybun

0

Buhaha już sytuacja 3 ligowca

1

@draxidox o kurla Nikodem Dyzma znowu wydymał POlakow

1

@Kuba_1 ze beckham jako pilkarz realu nie sciagal nikogo z tego zespolu to tylko pokazuje jak wielka to byla Barca

1

@skubi99 tak jak i na muzeum zydowskie

3

perez falszywy msciwy czlowieczek. Przypomnijcie sobie jak bylo z neymar gate

1

@DragonxNF ja nie tęsknię bo Barca też grała dno tam wtedy ciągnął to wszystko Messi i ter stegen

2

Xavi to by się przydał na boisku a nie po za nim

2

I ta fałszywa morda pereza

1

Haha kross ma bekę z tych arabow

10

Gadacie na laporte ale ten font co kandydował to też opierał projekt na xavim

3

Atletico zasluzylo na ten finał a nie my

1

Felix ładnie to zrobił

0

@Kuba_1 ale nie ma kogo za Xaviego w środku sezonu

0

Rok temu my tak klepaliśmy z realem

0

real gral dogrywkę i zapniericza w pressingu

0

Sędzia może odetchnąć bo nie będzie nagonki

0

Real robi konkretne akcję a my klepiemy bez pomysłu

0

Zdjął zawodnika co robił różnice

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?