0

@ViscaelBarca2007 trudno żeby było inaczej mając taki budżet

4

haha 15 mln za wypozyczenie dobre

0

@Kondziubarca Perez po czymś takim zrobiłby zmasowany atak negreiry

0

@tomek8756 dzięki temu TVP wygrał wybory

1

Kara za Superligę

0

Wszyscy nam strzelają a xavi dalej nie widzi problemu

2

@barcelonaLM teraz zaczynamy TVPO

0

z taka mentalnoscia druzyny nic nie ugramy

0

@Hellrider jedni i drudzy warci siebie

2

@Roobo przecież propaganda bedzie ta sama tylko z drugiej strony kto rządzi ten ma TVP

0

Gramy za wysoko przez co łatwo jest nas skontrować wystarczy jedno podanie

4

Taki Bayern gdzie wygrywa od 11 sezonów ligę pod rząd ma motywację a Barca po ostatnim mistrzostwie już nasycona to jest ten mental.

0

Nie ma co się cieszyć dopóki mecz się nie zakończy

0

Chłop stoi przed bramką i nie trafia

2

Gramy przeciwko najgorszej obronie w lidze xd

1

El.capitano nas ratuje

0

Hhahaha gol jprdle nam to by jakieś nawet Szombierki Bytom by strzeliły

2

Spalony spalonym ale nam kazdy już strzela

1

Chłop co broni kolejny raz

1

Chłop co obronił wtf

0

@MesQueUnClub_87 ale tvn z reklamami juz nie przeszkadza

0

@Sawik_10 i co w tym dziwnego jak mają tyle kasy to ściągają piłkarzy ze wszystkich lig

0

@Matt_i1992 na treningach to wszyscy ladują w okienka a przychodzi mecz i padaka

2

@Kuba_1 on by z tej kadry na pewno wyciagnal więcej

0

@BarcaToSensZycia albo Felix gdyby nie zszedł

3

Ale podanie wow

0

Wchodzi potężny yarek

0

Strzał zycia nowe nie znalazłem

0

Lepiej dać cancelo na skrzydlo a raphinhe na po

0

Ale piłeczka od cancelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?