3

Kazdy mecz wygląda tak samo nie ma żadnego wyciągania wniosków Xavi już powinien odejść do nie ma progresu.

1

Strzał zycia z Barceloną nic nowego

4

Inigo póki co szef

0

Za mało ruchu chodzą po boisku i nie ma do kogo zagrać

0

Lamal fajny rajd

2

Jaki tam faul był wtf

0

Martinez top interwencja

0

Frankie kapitano

0

@BorzyKrzys on sam mówił że branie kredytów we frankach się opłaca

0

@dAvi_2 Polsce też zapłacili

1

@Chaoss to całe szkodzenie CO2 to pic na wodę z którego śmieje się cały świat a szczególnie Chiny Rosja i USA a UE ma zbawiać świat

0

@Iniesta997 właśnie że on też miał w tym udział bo wiedział że bartomeu wydaje ponad stan i nic z tym nie robił s teraz liczy każde euro

0

@Gaz dlatego tiki taka nie dziala bo nie mamy takich pilkarzy co sie potrafia utrzymac przy pilce

1

jak kluby go wybiora znowu to nie ma ratunku dla la ligi

0

@Rifek Matka Sané to Niemka. Sané urodził się w Niemczech. No i ?

0

@Pawel13sz po co nam kolejny pacjent

0

@Rifek a ojciec senegalczyk

0

Mamy to jedziemy na euro

1

@Szakalaka12369 chłop miał Messiego i tak nic nie ugrał

1

@Emhyr walka dwóch rdzennych europejczyków

0

Co robi Zieliński na bramce

0

Bramkarz jaki mecz życia

0

Betoniarek zaraz się polamie

0

Balde ma potencjał ale nie rozwinie się u xaviego

0

@Vampir707 właśnie widzę jak Europa zachodnia wygląda przez rządy lewicy

0

@borzowporzo a kto nie obniżył lotów wszyscy grają pazdizerz

1

@MOLESTA napewno jest cos na rzeczy zarowno w lidze jak i lm

1

@John_Doe wiele jest takich krajow gdzie dotarla tzw demokracja zachodu

0

Grizman goool !

0

Moreno i 1:0 villareal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?