Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kazdy mecz wygląda tak samo nie ma żadnego wyciągania wniosków Xavi już powinien odejść do nie ma progresu.
1
Strzał zycia z Barceloną nic nowego
4
Inigo póki co szef
0
Za mało ruchu chodzą po boisku i nie ma do kogo zagrać
0
Lamal fajny rajd
2
Jaki tam faul był wtf
0
Martinez top interwencja
0
Frankie kapitano
0
@BorzyKrzys on sam mówił że branie kredytów we frankach się opłaca
0
@dAvi_2 Polsce też zapłacili
1
@Chaoss to całe szkodzenie CO2 to pic na wodę z którego śmieje się cały świat a szczególnie Chiny Rosja i USA a UE ma zbawiać świat
0
@Iniesta997 właśnie że on też miał w tym udział bo wiedział że bartomeu wydaje ponad stan i nic z tym nie robił s teraz liczy każde euro
0
@Gaz dlatego tiki taka nie dziala bo nie mamy takich pilkarzy co sie potrafia utrzymac przy pilce
1
jak kluby go wybiora znowu to nie ma ratunku dla la ligi
0
@Rifek Matka Sané to Niemka. Sané urodził się w Niemczech. No i ?
0
@Pawel13sz po co nam kolejny pacjent
0
@Rifek a ojciec senegalczyk
0
Mamy to jedziemy na euro
1
@Szakalaka12369 chłop miał Messiego i tak nic nie ugrał
1
@Emhyr walka dwóch rdzennych europejczyków
0
Co robi Zieliński na bramce
0
Bramkarz jaki mecz życia
0
Betoniarek zaraz się polamie
0
Balde ma potencjał ale nie rozwinie się u xaviego
0
@Vampir707 właśnie widzę jak Europa zachodnia wygląda przez rządy lewicy
0
@borzowporzo a kto nie obniżył lotów wszyscy grają pazdizerz
1
@MOLESTA napewno jest cos na rzeczy zarowno w lidze jak i lm
1
@John_Doe wiele jest takich krajow gdzie dotarla tzw demokracja zachodu
0
Grizman goool !
0
Moreno i 1:0 villareal