Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz alaves wysoko gra w obronie ale umia złapać na spalonym
0
@P33ck chłop musi grać żeby wyżywić rodzine
1
Czemu nie podawał do yamala
4
Gdyby nie ten fart z sociedad to byłby to 4 mecz z rzędu że strata pkt jak tak się zakończy
2
Xavi do grudnia
0
@TheNekro94 przecież tu wszyscy nic nie grają
0
Co to za wrzutki
0
Ale mamy zaje.ste te kontry a raczej brak
0
@hurek12 działa tylko nie mamy już takich piłkarzy pokroju xaviego iniesty
0
@soczeq Flick jest wolny
0
Bez biegania tego nie wygrają wszyscy czlapia po boisku
0
Co to za ustawianie gdzie zostaje jeden obrońca
0
Alaves klepie i robią konkretną akcję a my sobie rozgrywamy w obronie
0
Każdy mecz tak samo wygląda. Rywal się muruje kontra i gol a taki real z Valencia ma hektary boiska.
0
Wchodzi potężny Yarek
0
A co ma się dziać cwiakala jak Valencia zostawia hektary boiska
1
Jprdle co ta Valencia gra
1
@Hubertusk już czeka na niego torba z realu
2
Przynajmniej go oklaskiwał podczas el clasico
1
ale patalachy w tej obronie rakowa
0
Ale ten slisz jest drewniany
1
hahaha united. .
0
Ederson sędziuje mecz Arsenal Sevilla
0
Hymn Arsenalu puszczony z kasety vhs
0
@katalonczyk987 Arsenal Sevilla
0
Union zdobywa punkt
2
U nas przygotowanie fizyczne leży. Gdyby Barca grała z taką intensywnością jak sociedad to byśmy mieli szpital.
2
@Barcasub nie trzeba mieć gwiazd wystarczy zaangażowanie
3
Karny dla realu
4
I już 3;0 xdd tak się gra