0

Teraz alaves wysoko gra w obronie ale umia złapać na spalonym

0

@P33ck chłop musi grać żeby wyżywić rodzine

1

Czemu nie podawał do yamala

4

Gdyby nie ten fart z sociedad to byłby to 4 mecz z rzędu że strata pkt jak tak się zakończy

2

Xavi do grudnia

0

@TheNekro94 przecież tu wszyscy nic nie grają

0

Co to za wrzutki

0

Ale mamy zaje.ste te kontry a raczej brak

0

@hurek12 działa tylko nie mamy już takich piłkarzy pokroju xaviego iniesty

0

@soczeq Flick jest wolny

0

Bez biegania tego nie wygrają wszyscy czlapia po boisku

0

Co to za ustawianie gdzie zostaje jeden obrońca

0

Alaves klepie i robią konkretną akcję a my sobie rozgrywamy w obronie

0

Każdy mecz tak samo wygląda. Rywal się muruje kontra i gol a taki real z Valencia ma hektary boiska.

0

Wchodzi potężny Yarek

0

A co ma się dziać cwiakala jak Valencia zostawia hektary boiska

1

Jprdle co ta Valencia gra

1

@Hubertusk już czeka na niego torba z realu

2

Przynajmniej go oklaskiwał podczas el clasico

1

ale patalachy w tej obronie rakowa

0

Ale ten slisz jest drewniany

1

hahaha united. .

0

Ederson sędziuje mecz Arsenal Sevilla

0

Hymn Arsenalu puszczony z kasety vhs

0

@katalonczyk987 Arsenal Sevilla

0

Union zdobywa punkt

2

U nas przygotowanie fizyczne leży. Gdyby Barca grała z taką intensywnością jak sociedad to byśmy mieli szpital.

2

@Barcasub nie trzeba mieć gwiazd wystarczy zaangażowanie

3

Karny dla realu

4

I już 3;0 xdd tak się gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?