Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto przecież głosując na 3d to tak jakbyś oddał głos na ko
0
@Sysia11 już lepiej do niemiec wyjechać niż tu być parobkiem dla niemca za grosze.
1
@_barti gdyby wcześniej głosowali za lewica to ciebie pewnie by nie bylo na swiecie
0
@hayek przecież te całe ko 3d i lewica się dogadały przed wyborami
0
@tbas ile można zwalać na trenera to nie tu leży problem tylko w tych pseudo kopaczach
1
@_barti przecież lewica ko 3 droga to jeden uj
7
@Barca1922 to pokazuje jak media mają wpływ na masy
3
Ten mecz to jak kopanina amatorów na orliku
0
@Benz śmieszy mnie to całe exit poll albo te wybory są już tak ustawione
0
@mleczkoo to zależy od decyzji niemców co tusk zrobi
0
Ta trzecia droga z miejsca dostaje 10%+ głosów beka
0
Kopanina jak w ekstraklasie
0
Odbilo się od sęka
0
@bartas97 na to wygląda
0
Cisza wyborcza że komentarza w TVP nie ma
0
@hayek Iran może się włączyć wtedy jak żydzi zniszcza meczet al Aksa w jerozolimie
0
@adambądkowski93 tam nie chodzi o gaze tylko o meczet al Aksa w jerozolimie. Żydzi najchętniej chcieli by go wyburzyć aby powstała tam świątynia jerozolimska w której ma zasiąść rzekomy mesjasz.
0
@hayek przeciez holowna wywodzi sie z tvn
1
@esem91 Hołownia jest po to żeby zabrać głosy pisowi to jest opcja po
3
Amatorzy grający w 10 a my strzelamy im tylko 2 gole
0
Slisz co za łeb
0
Obudzili się haha
1
Var wogole tam jest ?
0
@Chaoss tylko w wyspach owczych grają amatorzy
1
Ten Milik to taki patalach tylko tam przeszkadza
1
@Matheu12 szczególnie groźny jest ten trener personalny na lewym skrzydle
0
@michaleu nie najlepsza a najbogatsza liga mistrzów ich weryfikuje
0
Casha wiatr zmiótł
0
To niezly var ...
0
Typowy Milik hahah