0

@Toretto przecież głosując na 3d to tak jakbyś oddał głos na ko

0

@Sysia11 już lepiej do niemiec wyjechać niż tu być parobkiem dla niemca za grosze.

1

@_barti gdyby wcześniej głosowali za lewica to ciebie pewnie by nie bylo na swiecie

0

@hayek przecież te całe ko 3d i lewica się dogadały przed wyborami

0

@tbas ile można zwalać na trenera to nie tu leży problem tylko w tych pseudo kopaczach

1

@_barti przecież lewica ko 3 droga to jeden uj

7

@Barca1922 to pokazuje jak media mają wpływ na masy

3

Ten mecz to jak kopanina amatorów na orliku

0

@Benz śmieszy mnie to całe exit poll albo te wybory są już tak ustawione

0

@mleczkoo to zależy od decyzji niemców co tusk zrobi

0

Ta trzecia droga z miejsca dostaje 10%+ głosów beka

0

Kopanina jak w ekstraklasie

0

Odbilo się od sęka

0

@bartas97 na to wygląda

0

Cisza wyborcza że komentarza w TVP nie ma

0

@hayek Iran może się włączyć wtedy jak żydzi zniszcza meczet al Aksa w jerozolimie

0

@adambądkowski93 tam nie chodzi o gaze tylko o meczet al Aksa w jerozolimie. Żydzi najchętniej chcieli by go wyburzyć aby powstała tam świątynia jerozolimska w której ma zasiąść rzekomy mesjasz.

0

@hayek przeciez holowna wywodzi sie z tvn

1

@esem91 Hołownia jest po to żeby zabrać głosy pisowi to jest opcja po

3

Amatorzy grający w 10 a my strzelamy im tylko 2 gole

0

Slisz co za łeb

0

Obudzili się haha

1

Var wogole tam jest ?

0

@Chaoss tylko w wyspach owczych grają amatorzy

1

Ten Milik to taki patalach tylko tam przeszkadza

1

@Matheu12 szczególnie groźny jest ten trener personalny na lewym skrzydle

0

@michaleu nie najlepsza a najbogatsza liga mistrzów ich weryfikuje

0

Casha wiatr zmiótł

0

To niezly var ...

0

Typowy Milik hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?