0

Kurde raphinha eh

0

@avanes z tą Sevilla Man city się męczył w superpucharze

0

Felix coś ty zrobił

7

Lewy co to za podania omg

5

Komentatorzy protestują w sprawie negreirry

1

Propaganda madrycka ma się dobrze że zrywają stosunki z Sevilla

2

To real kręci największe wały ale wszystko jest zamiatane pod dywan

0

@michal26 jak można głosować na takich przygłupów

0

@Ojciec5tkidzieci ale co wygrał ligę europy to jego a nie czekaj

0

@BorzyKrzys nie odklejać tylko pokazuje swoją prawdziwą twarz

0

Haha chłop dostaje w bark i łapie się za twwrz

0

@Pustelnik i nie grając autobusem można ? można

1

sergi roberto przeciwko lukebakio haha powodzenia

0

Girona wiesz co robić w sobotę

1

Komentarz usunięty

0

@Gibbon_FCB szejkowie z city biorą premier league i la ligę

0

@LM10GOAT grają fajna piłkę a nie jakieś autobusy

0

Girona 2:1 niezle oni grają

0

Girona na 1:1 .

0

Karny villareal

29

real madryt to najwieksi hipokryci w historii futbolu

0

@GeraltzKatalonii bo zagrali jakby to byl final mistrzostw swiata ciekawe czy z realem tak zagraja

1

Rzygać się chce oglądać takie defensywne drużyny

1

Tamci już spuchli dawać po 3 pkt

5

Piękna akcja fermin loppez !!

1

Był kontakt ale wał sędziowski

2

Wchodzi młody i wywalczyl karnego

0

Wąsacz co się wybiegał to jego

5

Ale byłaby brameczka

0

@Sulimo poważni rywale ale paradoksalnie lepiej się z nimi będzie grało bo nie grają murarki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?