Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde raphinha eh
0
@avanes z tą Sevilla Man city się męczył w superpucharze
0
Felix coś ty zrobił
7
Lewy co to za podania omg
5
Komentatorzy protestują w sprawie negreirry
1
Propaganda madrycka ma się dobrze że zrywają stosunki z Sevilla
2
To real kręci największe wały ale wszystko jest zamiatane pod dywan
0
@michal26 jak można głosować na takich przygłupów
0
@Ojciec5tkidzieci ale co wygrał ligę europy to jego a nie czekaj
0
@BorzyKrzys nie odklejać tylko pokazuje swoją prawdziwą twarz
0
Haha chłop dostaje w bark i łapie się za twwrz
0
@Pustelnik i nie grając autobusem można ? można
1
sergi roberto przeciwko lukebakio haha powodzenia
0
Girona wiesz co robić w sobotę
1
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB szejkowie z city biorą premier league i la ligę
0
@LM10GOAT grają fajna piłkę a nie jakieś autobusy
0
Girona 2:1 niezle oni grają
0
Girona na 1:1 .
0
Karny villareal
29
real madryt to najwieksi hipokryci w historii futbolu
0
@GeraltzKatalonii bo zagrali jakby to byl final mistrzostw swiata ciekawe czy z realem tak zagraja
1
Rzygać się chce oglądać takie defensywne drużyny
1
Tamci już spuchli dawać po 3 pkt
5
Piękna akcja fermin loppez !!
1
Był kontakt ale wał sędziowski
2
Wchodzi młody i wywalczyl karnego
0
Wąsacz co się wybiegał to jego
5
Ale byłaby brameczka
0
@Sulimo poważni rywale ale paradoksalnie lepiej się z nimi będzie grało bo nie grają murarki