Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mordini123 wolałbym oglądać ligę mistrzów niż ta polska kopanine
9
Szukanie haków na barce ciąg dalszy
0
@peetwithbarca ta mial byc mecz atletico sevilla ale byly wtedy duze opady deszczu i odwolali go
4
Ale wał jaki spalony buhahahshhs
0
Jaki ofsajd lol
0
Potężny Sergio Roberto !!!!!!
0
Czego się spodziewać po madryciaku
0
Felix zabil tam typa
0
I oczywiście bramkarz musi wszystko wyjmować
0
Lewy by to strzeil
0
jest gol kontaktowy !!
3
gavi nam zalatwil kounde
2
za wysoko gramy nie mamy juz takich pilkarzy jak xavi iniesta busquets messi gdzie potrafili sie utrzmac przy pilce i poklepac tu glupia strata i kontra przeciwnika i tak to sie konczy
1
to granie wysoko wychodzi nam bokiem juz kolejny mecz
7
chlop co gra mecz zycia
0
@Czawi ale potem rywale moga go rozpracowac
0
spokonie lewy tez w swoim pierwszym sezonie wszedl z przytupem
0
@draxidox raczej to będzie boxdel po wrzuceniu filmu konpskiego
0
@pikass14 to jest tzw afera podkarpacka m.in kostecki przez to zginal bo duzo wiedzial
2
@patriczix to mógł wrócić w czerwcu ale nie chciało mu się czekać
32
@HighestInTheRoom ten sondaz taki wiarygodny jak sam tusk
0
@Tomo1989 dlatego trzeba czekac na oficjalne info z klubu
0
@Sysia11 w polityce jest to samo każdy na każdego ma haka i siedzą cicho m.in. o tym afera podkarpacka
1
Atletico 3-2 !!
0
Atletico jak przyciśnie to mają efekty a jak stoją z tyłu to sami się pchają na straty bramek
0
@ChampionLW do przebicia premier league jeszcze brakuje
0
Był moment że atletico grało fajna ofensywna piłkę i znowu wrócili do tego betonu
0
Atletico na swoje życzenie zamiast atakować to bronią się
0
Kurla jak on to wybił jaki fart
0
Maniek jaki spalony