4

@mordini123 wolałbym oglądać ligę mistrzów niż ta polska kopanine

9

Szukanie haków na barce ciąg dalszy

0

@peetwithbarca ta mial byc mecz atletico sevilla ale byly wtedy duze opady deszczu i odwolali go

4

Ale wał jaki spalony buhahahshhs

0

Jaki ofsajd lol

0

Potężny Sergio Roberto !!!!!!

0

Czego się spodziewać po madryciaku

0

Felix zabil tam typa

0

I oczywiście bramkarz musi wszystko wyjmować

0

Lewy by to strzeil

0

jest gol kontaktowy !!

3

gavi nam zalatwil kounde

2

za wysoko gramy nie mamy juz takich pilkarzy jak xavi iniesta busquets messi gdzie potrafili sie utrzmac przy pilce i poklepac tu glupia strata i kontra przeciwnika i tak to sie konczy

1

to granie wysoko wychodzi nam bokiem juz kolejny mecz

7

chlop co gra mecz zycia

0

@Czawi ale potem rywale moga go rozpracowac

0

spokonie lewy tez w swoim pierwszym sezonie wszedl z przytupem

0

@draxidox raczej to będzie boxdel po wrzuceniu filmu konpskiego

0

@pikass14 to jest tzw afera podkarpacka m.in kostecki przez to zginal bo duzo wiedzial

2

@patriczix to mógł wrócić w czerwcu ale nie chciało mu się czekać

32

@HighestInTheRoom ten sondaz taki wiarygodny jak sam tusk

0

@Tomo1989 dlatego trzeba czekac na oficjalne info z klubu

0

@Sysia11 w polityce jest to samo każdy na każdego ma haka i siedzą cicho m.in. o tym afera podkarpacka

1

Atletico 3-2 !!

0

Atletico jak przyciśnie to mają efekty a jak stoją z tyłu to sami się pchają na straty bramek

0

@ChampionLW do przebicia premier league jeszcze brakuje

0

Był moment że atletico grało fajna ofensywna piłkę i znowu wrócili do tego betonu

0

Atletico na swoje życzenie zamiast atakować to bronią się

0

Kurla jak on to wybił jaki fart

0

Maniek jaki spalony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?