4

I już 3;0 xdd tak się gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas z nami cały mecz tak grali

0

Ale sociedad forma 2:0

0

Sociedad już 1:0 z benfica

0

Nie ma sensu żeby grał z alaves

1

Kotletico 6:0. .

0

Morata gool 5:0

0

Atletico pokazuje jak się gra z ogorkami

0

Ale greizman top forma

2

Co mecz co raz gorzej to wygląda

0

@Sinirsey gdzie tam dobrze niecelne podania i sprekurowana kontra

3

Grizman gooool !

0

Szachtar wygrywa z nami by potem przegrać z jakimś worskla poltawa xdd

1

Szachtar mistrzami świata

2

Pedri fatalna zmiana

2

Ręką jako błąd techniczny xd to czemu takie gwizdali wcześniej

2

Chłop co za cudowne ozdrowienie jak go sędzia olał haha

0

I zwalniamy grę jprdle

2

Już skurcze leżenie i tak to będzie się kręciło do końca meczu

1

Ale gramy pazdzierz

1

Oni grają konkret a Barca klepie w obronie bez pomyslu

0

Hahahah jaka żenada

0

On target wciąż zero

0

I elegancko Yamal bedzie 100 razy lepszy

0

@Barca1992 a niedawno on zrzcucal z siebie psa policyjnego

11

@Lucerfi więcej flag już się nie zmieściło

1

Ale seta gaviego

0

Bellingham by to strzelił

0

Cały czas cisna pressingiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?