Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 co w tym dziwnego tvp zawsze była rządowa telewizja czy to rządzi pis czy po każdy wsadza tam swoich ludzi
0
@bartas97 i tak lepiej ich schowac przed światem bo wstyd
0
@_barti fajni ci posłowie lewicy tacy niezbyt inteligentni akurat na twój poziom
0
@draxidox te patalachy nie zasluguja na euro jak nie potrafia z takiej grupy wyjsc
0
@Kgorecki2500 jak nie funkcja premiera kusi. Bedac z ko nie ma szans na premiera bo u nich jest zarezerwowane dla tuska
13
@bartekvisca i elegancko już mi się podoba
0
@parpe moze tak sie stanie jak odejdzie kaczynski i tusk
0
@barcelonaLM to niezly mecz by byl probierz vs papszun
0
@Explode aby tylko sie do koryta dopchac
0
@Pawlak1992 i do tego tusk musial wrocic zeby cos mogli zaistniec bo po ze schetyna to byla kompromitacja
0
@Bartas7VeB i tak to sie kreci w tej lidze negreiry
0
@parpe oja wielki katozamordyzm a co maja powiedziec mulzumanki
5
@pt9 można bylo robić przekręty na vacie
2
@Roobo 3d to to samo co ko
0
@Vampir707 przeciez sam bosak mowil ze nie wchodzi w zadna koalicje z pisem tylko beda ich rozliczac z afer
0
@Toretto gdyby konfa była za pisem to by pis tak nie walczyl z konfa. Przeciez to konfa najwięcej walczyła z pisem podczas pandemii .
0
@Katalonbar kanclerz tusk
0
@Lama20 niby taka sama partia socjalistyczna ale jak rządzili to na nic nie bylo kasy
0
@Lama20 niektórzy potracili swoje oszczędności przez petru a i tak chłop ma 13 % xd
0
@michal26 cudu nie będzie bo już herr tusk swietuje wygraną bo wie że 3d i lewica się z nim polacza taki był plan żeby rozbić głosy pisowi
0
@Toretto przecież głosując na 3d to tak jakbyś oddał głos na ko
0
@Sysia11 już lepiej do niemiec wyjechać niż tu być parobkiem dla niemca za grosze.
1
@_barti gdyby wcześniej głosowali za lewica to ciebie pewnie by nie bylo na swiecie
0
@hayek przecież te całe ko 3d i lewica się dogadały przed wyborami
0
@tbas ile można zwalać na trenera to nie tu leży problem tylko w tych pseudo kopaczach
1
@_barti przecież lewica ko 3 droga to jeden uj
7
@Barca1922 to pokazuje jak media mają wpływ na masy
3
Ten mecz to jak kopanina amatorów na orliku
0
@Benz śmieszy mnie to całe exit poll albo te wybory są już tak ustawione
0
@mleczkoo to zależy od decyzji niemców co tusk zrobi