Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co te kotletico
7
@dariooo to ze przedluza to nie znaczy ze nie odejdzie. Po prostu ma szacunek do klubu i chce zostawic po sobie jakas kase a nie odejsc za darmo
1
@Cotutajsiedzieje poszedl tam pep ze swoja tiki taka i zdominowal lige bez niego city tez nic by nie ugralo
0
haha potezna premier league wincyj kasy wincyj
0
szkoda sevilli przez tego dzbana ramosa
0
ramos znowu zawalil bramke dla sevilli haha
3
SEvilla top szybko odrabia 2:1
0
ramos co za dzban karnego zalatwil psv
1
Co to za świerszcze
2
ramos z asysta sevilla 1-0
3
ale ta obrona napoli jest dziurawa
0
gooooool napoli
2
sociedad 2:0 !!!!
0
@Crystal37 no fajny ten marsz do berlina
11
@BorzyKrzys a kogo obchodzi przemowienie tuska
0
@PatrychoO a city gdzie
0
@Encore pewnie po sezonie gdzies przepadnie w premier league
0
@Kengo tam powinno być merci sergio
8
@Rust_Cohle Javier Tebas
4
Wreszcie Ramos się do czegoś przydał
3
Goool Sergio Ramos !!!!
0
Spalony spalonym ale wykończenie to jakiś dramat w tym meczu
1
No qrw w bramkę nie umia trafić
0
Skuteczność to dramat jakiś
1
@AFA90 w 90 minucie
0
Ale partaczymy setki
0
Lukebakio co robi elastico xd
0
Kurde raphinha eh
0
@avanes z tą Sevilla Man city się męczył w superpucharze
0
Felix coś ty zrobił