0

Co te kotletico

7

@dariooo to ze przedluza to nie znaczy ze nie odejdzie. Po prostu ma szacunek do klubu i chce zostawic po sobie jakas kase a nie odejsc za darmo

1

@Cotutajsiedzieje poszedl tam pep ze swoja tiki taka i zdominowal lige bez niego city tez nic by nie ugralo

0

haha potezna premier league wincyj kasy wincyj

0

szkoda sevilli przez tego dzbana ramosa

0

ramos znowu zawalil bramke dla sevilli haha

3


SEvilla top szybko odrabia 2:1

0

ramos co za dzban karnego zalatwil psv

1

Co to za świerszcze

2

ramos z asysta sevilla 1-0

3

ale ta obrona napoli jest dziurawa

0

gooooool napoli

2

sociedad 2:0 !!!!

0

@Crystal37 no fajny ten marsz do berlina

11

@BorzyKrzys a kogo obchodzi przemowienie tuska

0

@PatrychoO a city gdzie

0

@Encore pewnie po sezonie gdzies przepadnie w premier league

0

@Kengo tam powinno być merci sergio

8

@Rust_Cohle Javier Tebas

4

Wreszcie Ramos się do czegoś przydał

3

Goool Sergio Ramos !!!!

0

Spalony spalonym ale wykończenie to jakiś dramat w tym meczu

1

No qrw w bramkę nie umia trafić

0

Skuteczność to dramat jakiś

1

@AFA90 w 90 minucie

0

Ale partaczymy setki

0

Lukebakio co robi elastico xd

0

Kurde raphinha eh

0

@avanes z tą Sevilla Man city się męczył w superpucharze

0

Felix coś ty zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?