Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co za kiepy tam gwizdza
2
@cyron1 tylko że jakoś cicho o tym. Gdyby to było w Barcelonie to by już cały świat gadał.
0
@Szreko kto wogole dal maguaierowi opaske hah
1
@FutbolFan merkel lubi to
2
nie no to by byla juz przesada gdyby belingham strzelil
0
@AdrianFCB10 ale lipa
0
sociedad 2:0 !!!
1
@SelloutCrowd to i tak pique wtedy załatwił umowę z rakutenem
0
@Pawlak1992 pewnie tej samej co firmino
1
@partymaker wciaz za malo kasy wydali razem z chelsea
2
@Tarins pewnie Ronaldo przejął konto i sam się wpisał
2
@Kuba_1 zdecydowanie bardziej pasował bo griezmann to pozycja Messiego
2
@Encore piłkarz idealnie skrojony pod Barcelonę szkoda że wcześniej tu nie przyszedł
1
@don'T.R.I.P.e no wiadomo że mniej medialni ale oni bardziej zasługują
5
Tylko 500 tys euro za wygraną siatkarzy. A morawiecki chciał dać kopaczom 30 mln zł.
4
Piękny wieczór Polska 3:0 i Barca 5:0
1
Polska Mistrzem Europy !!!!!!!!!!!
0
Cancelooooooooooo !!
2
Leeeeeeeoooooonn !
7
Co tu się odwala dwie siatki hah
1
Ale mamy skład musimy namieszać w LM
0
Wreszcie mamy gola z wolnego !! Ferran !!!!!
2
Dawać 3:0 żeby spokojnie obejrzeć Barce
0
2:0 z Włochami !!!
0
Polska w formie to prezentuje kosmiczny poziom
0
@Pawlusek przekot
0
@Emhyr prędzej Alonso tam ustawi
1
Bomba Leona 130 km/h
0
@Roobo i tu powinien grać a nie na skrzydle
0
Polska 1:0 i Barca 1:0 pięknie !!