0

co za kiepy tam gwizdza

2

@cyron1 tylko że jakoś cicho o tym. Gdyby to było w Barcelonie to by już cały świat gadał.

0

@Szreko kto wogole dal maguaierowi opaske hah

1

@FutbolFan merkel lubi to

2

nie no to by byla juz przesada gdyby belingham strzelil

0

@AdrianFCB10 ale lipa

0

sociedad 2:0 !!!

1

@SelloutCrowd to i tak pique wtedy załatwił umowę z rakutenem

0

@Pawlak1992 pewnie tej samej co firmino

1

@partymaker wciaz za malo kasy wydali razem z chelsea

2

@Tarins pewnie Ronaldo przejął konto i sam się wpisał

2

@Kuba_1 zdecydowanie bardziej pasował bo griezmann to pozycja Messiego

2

@Encore piłkarz idealnie skrojony pod Barcelonę szkoda że wcześniej tu nie przyszedł

1

@don'T.R.I.P.e no wiadomo że mniej medialni ale oni bardziej zasługują

5

Tylko 500 tys euro za wygraną siatkarzy. A morawiecki chciał dać kopaczom 30 mln zł.

4

Piękny wieczór Polska 3:0 i Barca 5:0

1

Polska Mistrzem Europy !!!!!!!!!!!

0

Cancelooooooooooo !!

2

Leeeeeeeoooooonn !

7

Co tu się odwala dwie siatki hah

1

Ale mamy skład musimy namieszać w LM

0

Wreszcie mamy gola z wolnego !! Ferran !!!!!

2

Dawać 3:0 żeby spokojnie obejrzeć Barce

0

2:0 z Włochami !!!

0

Polska w formie to prezentuje kosmiczny poziom

0

@Pawlusek przekot

0

@Emhyr prędzej Alonso tam ustawi

1

Bomba Leona 130 km/h

0

@Roobo i tu powinien grać a nie na skrzydle

0

Polska 1:0 i Barca 1:0 pięknie !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?