0

@Comentateiro Gavi gra na jego pozycji

0

@barcelonaLM a nad tym wszystkim czuwa potezny tebas

12

obrona sie szykuje Balde Araujo Kounde Cancelo

0

@DamianPSV przeciez felix przyszedl

2

Myślę że Felix tu odpali bo Barca gra ofensywnie. Będzie też zmotywowany bo to jest tylko wypożyczenie więc jak będzie chciał tu zostać to będzie musiał grać na 100%.

0

@Deviler ci to się obudzili hah

0

@LioMessi10 kwalifikacje do ligi konferencji wygrywali 2:0 dostali 2 bramy i odpadli

6

Brawo Legia !!!

1

Jak on tego nie strzelił

0

Ale ta osasuna dziurawa w obronie

0

Mojica co zawalił brame

6

Dawać tu tego cancelo

2

Ale drużyny w tej LM jakby to była liga europy

0

@IronSanHybrid zawsze go będę pamiętał z 8:2 z bayernem

1

Gooool raków !!

0

@Culer_1906 angielskie kluby wybuchly śmiechem

16

Bartomeu powinien płacić te 25%

0

@Xxx300590 wszystkie kluby w La lidze mają taki sam problem oprócz realu

0

@Pablozeusz bo nie mają tebasa i jego zj.enych przepisów gdzie trzeba kombinować żeby zawodnika zarejestrować a takie premier league wykłada hajs i elo

2

@ArturS ta i zostaniemy tylko z 16 letnim jamalem na skrzydle

1

@SuperPatsonFCB pewnie jest jakaś opcja wykupu bo on i tak nie jest potrzebny city

0

@PiotrR i tak pewnie będzie tam grać jako zmiennik cancelo

1

@tbas jak świniak na roznie

2

Przyszla gwiazda futbolu

0

@Firestone felix by sie przydal na lewe skrzydlo bo nie mamy tam nikogo

0

@Matix90 napewno tak nie bedzie bo gosciu robi roznice na boisku

0

@Matix90 nie ma co szarżować z mlodym bo skonczy jak pedri z kontuzja

1

@Roobo dobrze że to wygraliśmy

0

Dwóch parodystow w ataku fati i lewy

0

Xavi niczym papież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?