0

@MatBac1991 bo tutaj bardziej podchodzil profesjonalnie do tematu

0

@Luciano99 ale jednak Barcelona top bo city musiało pościągać ludzi z Barcy żeby zdobyć takie sukcesy

1

@Kuba_1 co on ma do tego Neymara chłop daje dużo jakości sprawdził się już w Barcelonie

0

@zodiak_10 dlatego wybrał bayern ma gwarancję sukcesu w lidze

1

sprzedac go arabom za lepszy hajs

1

2-gi skład lepiej gra

0

@vangoor szkoda że lenglet nie gra u nich

0

Wchodzi potężny marcos alonso

0

Tottenham nas gniecie jprdle gdzie my jesteśmy

0

Słabo będzie jak odejdzie fati i dembele a nikt nie przyjdzie

1

Jakiś kasztan strzela nam dwa gole

0

Wszystko idzie prawa strona. PO to piorytet

3

Dr Jong z tą piłka to pewnie na camp nou chciał pobiec

0

Chłop z łapami w twarz i jeszcze pretensje do sędziego xd

1

Ulubiony sędzia lewego

2

Raphinia jak spartaczył

6

Oriol jaki szef zagranir

0

@Emhyr szkoda że Messi nie postawił takiego warunku Inter miami

0

@alone49 czyli zrobil swoje bo dal jeszzce zaarobic barcelonie 222mln euro wiec moze wracac xd

0

@Mario96w u nas mu sie chcialo bo tam poszedl tylko dla kasy

0

Dziwne ze Xavi nie chce za bardzo Neymara skoro sam z nim gral

0

@BulaKG Neymar to nie CR jak ma zepsuc atmosfere

0

@Culer_1906 z otoczeniem Dembele i fatiego mogli by utworzyć gangsta squad

0

@Kazragore protestujemy rowery są za mało ekologiczne

3

I dobrze trzeba wyrwać jak największy hajs

0

@tbas tam cały czas ktoś blokuje ffp wcześniej messi potem pique alba busquets i ciągle za mało

0

@Danny Gaucho tebas robi co może żeby hiszpańska spadła niżej

0

@Rl9k1nG fur deutchland

0

He wiadomo było od paru miesięcy ale jakoś testy medyczne przeszedł

0

Dobra pożegnać chłopa który i tak by się połamał na pół roku. Zaczac ogrywac Yamala bo ma potencjał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?