3

@Emhyr chłop chce być ,,nowoczesny"

2

@Zoker pewnie czaskoski

0

@Death_voice jakim cudem ten macron dalej jest prezydentem jak on nie panuje nad krajem

0

@tomek8756 chłop idealnie pasuje do realu. Mogli by stworzyć gang z valverde i viniciusem

0

Niech biorą ferrana

5

Że chce się pakować w ten bajzel

0

@Michael24 jak widać Barca szuka wszystkch sposobów zarobku

0

@qbuteq to tylko świadczy o ich ambicjach sportowych

0

@J23Closs gdyby nie dlugi to napewno nie byloby tematu

0

@Joe_Pesci mógł od razu to powiedzieć odchodzę z psg nie wracam do Barcy bo już chce odpocząć osiagnolem wszystko a nie robić nadzieję kibicom a na końcu mówi że nie będzie czekał z rejestracją

2

@Litman na emeryturę to on mógł iść do arabow

0

@michaleu bez sensu taki hajs wykladac jak za rok odchodzi za darmo

25

Przynajmniej będą rotację a nie zajeżdżanie zawodnika caly czas

0

@chavez bysmy mogli spokojnie ruszyć po mbappe

2

@wasacz do tebasa pasuje

0

@Emhyr Messiego jednak nie przekonał

0

Nie wiedzialem ze Winiar jest trenerem niemcow

0

@Gwyn no i dograli a teraz wakacje

0

@DonMatteo901 szkoda chciałem zobaczyć te nowe camp nou :(

0

@Derean gdyby mbappe przyszedl do Barcy perez by chyba kur.cy dostal i znowu by krecil afere jak ta z neymar gate gdy ten przyszedl do nas

9

@esem91 Messi mial jednak inne zdanie

0

Jakie patałachy Haha

2

Ferrrana im opchnąć trzeba

1

@HansFCB fajnie by było ale xavi ponoć zdementował

0

@KrwawiaceoczyVEB marzenie aby znowu poprowadzil Barcelone eh

0

@Colon ciagle za malo kasy

0

obronil !!!! luo

0

ale placek na bramce hiszpanii

0

@Artysta9 dla mnie perisic bo uratowal chorwacje

2

gdyby nie ten perisic byloby po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?