Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr chłop chce być ,,nowoczesny"
2
@Zoker pewnie czaskoski
0
@Death_voice jakim cudem ten macron dalej jest prezydentem jak on nie panuje nad krajem
0
@tomek8756 chłop idealnie pasuje do realu. Mogli by stworzyć gang z valverde i viniciusem
0
Niech biorą ferrana
5
Że chce się pakować w ten bajzel
0
@Michael24 jak widać Barca szuka wszystkch sposobów zarobku
0
@qbuteq to tylko świadczy o ich ambicjach sportowych
0
@J23Closs gdyby nie dlugi to napewno nie byloby tematu
0
@Joe_Pesci mógł od razu to powiedzieć odchodzę z psg nie wracam do Barcy bo już chce odpocząć osiagnolem wszystko a nie robić nadzieję kibicom a na końcu mówi że nie będzie czekał z rejestracją
2
@Litman na emeryturę to on mógł iść do arabow
0
@michaleu bez sensu taki hajs wykladac jak za rok odchodzi za darmo
25
Przynajmniej będą rotację a nie zajeżdżanie zawodnika caly czas
0
@chavez bysmy mogli spokojnie ruszyć po mbappe
2
@wasacz do tebasa pasuje
0
@Emhyr Messiego jednak nie przekonał
0
Nie wiedzialem ze Winiar jest trenerem niemcow
0
@Gwyn no i dograli a teraz wakacje
0
@DonMatteo901 szkoda chciałem zobaczyć te nowe camp nou :(
0
@Derean gdyby mbappe przyszedl do Barcy perez by chyba kur.cy dostal i znowu by krecil afere jak ta z neymar gate gdy ten przyszedl do nas
9
@esem91 Messi mial jednak inne zdanie
0
Jakie patałachy Haha
2
Ferrrana im opchnąć trzeba
1
@HansFCB fajnie by było ale xavi ponoć zdementował
0
@KrwawiaceoczyVEB marzenie aby znowu poprowadzil Barcelone eh
0
@Colon ciagle za malo kasy
0
obronil !!!! luo
0
ale placek na bramce hiszpanii
0
@Artysta9 dla mnie perisic bo uratowal chorwacje
2
gdyby nie ten perisic byloby po meczu